reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

po dzisiejszej wizycie u ginka mam jedną cieszącą mnie wiadomość:-) od ostatniego ważenia 2 tyg temu przytyłam 100g czyli tyle co nic - jak powiedziała położna:-D wierzę, że nie zdążę już więcej przytyć:-) teraz ważę 68 kg 300g, czyli całości przytyłam 17kg i 300g:-D:-D
 
reklama
madzia waga zleci i nawet nie zauważysz kiedy:-) a przyznaj sie, to że połamałaś stołek to moze jakaś aluzja do męża, żebyś nie musiała sie nigdzie już wspinać i żeby cię wyręczał w pracach domowych....hi, hi ;-)

ja na razie mam 11 na plus i mam nadzieję że już nie zdąże złapać więcej przed porodem:-)
 
Ja na 2 tygodnie przed "imprezą" mam +13. Mam nadzieje, że na tym się skończy, bo dzidzia już słusznej wagi - 3500:tak: A przecież sn mnie czeka, więc już dość:-) Takich oto pomiarów dokonała wczoraj pani doktor. Pozdrawiam;-)
 
Kasia a ile mialas na +? bo slyszalam,ze przy drugim dziecku sie mniej tyje.
Ja mialam 17 wiecej,a teraz 7kg mniej.
 
Madzia, teraz przytyłam około 15-17kg i faktycznie mniej niż przy pierwszej ciąży, bo wtedy +20. Ale waga wyjściowa była wyższa, więc "skończyłam" prawie tak samo +- 80kg:sorry:
 
A ja przytyłam z drugim więcej niż z pierwszym teraz mam +14, a z Olką było + 11.

Ale waga końcowa podobna, z Olką wyjściowa była wyższa :tak::-D
 
Ja przy pierwszym dziecku przytyłam do 8 miesiąca 12 kg a teraz koło 9 kg.
Teraz mam 77 więc jeśli by tak po porodzie schudnąć12 kilo to będzie BMI 21 :)
Było by idealnie. hehe :cool2:
Tyle, że z tego co pamiętam przy karmieniu byłam rzeczywiście szczuplutka a jak przestałam karmić to przybrałam na wadze :( :zawstydzona/y:
Eee tam zresztą nie ma się co przejmować. :-p
 
reklama
Do góry