reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile na "+?" czyli jak przybieramy na wadze...

reklama
wzrost 164
start 49-50
13tc 52
2 kg na plusie ;-)
nadgonie was jak rzuci mnie na slodycze jak w poprzedniej ciazy hehe
 
Renek Ty to masz już bobaska więc zrozumiałe ze i wage masz inna. Mnie do drugiego brakuje dużo wiec nie pisz ze az tak wiele wazysz bo to nie koniec świata:)
 
No mam, mam i to nie jest juz bobasek to facecik ja sie patrzy ma 96cm i 15kg wzrost w tate a waga w mame:-D:-D:-D
Nie przejmujcie sie dziewczyny bo mnie nie przeszkadza, ze ja tyle waze jest przeciez na kogo zegnac wine hi, hi, hi...
Buziaki dla wszyskich.
 
Renek ja Ci trochę zazdroszczę bo chciałabym przytyć parę kilo a tu waga powolutku wzrasta a dzidziuś przecież rośnie i wydaje mi się, że i ja powinnam trochę "rosnąć". Codziennie staje na wadze i chciałabym zobaczyć, że troszkę mnie przybyło :-) chociaż już zauważyłam, że spodnie robią się pomalutku za ciasne i jak siedzę to musze guziczki rozpiąć ale i tak chciałabym trochę dodatkowych kilogramów :-).
 
Sea u mnie guziczek nie dopinał sie w 8 tygodniu po trzech tyg.leżenia w szpitalu, ja znowu lece do przodu jak perszing, choc apetycik dopiero teraz mi przyszedl a ja juz bez apetyciku 7 na plusie:(NIKOMU NIE DOGODZISZ.....
 
Waga startowa 53 kg przy 164 cm wzrostu. Brak wymiotów, brak apetytu i ciągłe zaparcia. Aktualnie (12 tc) 52 kg, czyli 1 w dół.
 
reklama
To teraz ja zdaje relacje, bo mam świerzutkie:
Start : 64 kg
13 tyg 5 dni - 60,800 gram
czyli 3200 g na minusie, ale wymioty już prawie przechodzą i napewno szybko was dogonie.
 
Do góry