reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Ile na -?" - czyli jak tracimy na wadze

no no no pabla gratuluje:-)
mi zostały jeszcze 4 kg, 8 już ubyło:-) ale jest niewiele tydzien po porodzie więc mam nadzieję że szybko pójdzie:-)
 
reklama
u mnie od porodu 12 kg mniej :tak:jeszcze 5,5 i zejde do wagi wyjsciowej no a potem odwieczna walka z moją figurą ale teraz mam motywacje,to może wkońcu sie uda:tak::-D
 
ja już mam 14 kg mniej:-D czyli ważę 54kg:tak: jeszcze 3 kg do wagi sprzed ciąży;-) w sumie to mogłoby tak zostać, zawsze byłam szczupła (nawet za bardzo) i jak mam troszkę ciałka to lepiej wyglądam:-) jednak zrzucanie wagi nie jest zależne ode mnie bo jakoś specjalnie się o to nie staram;-)
 
Wg wagi szpitalnej do dnia porodu przytyłam 11 kg.
Cztery dni po porodzie ważyłam 8 kg mniej. Jak to pisze to nie chce mi się wierzyć.
Może to przez gorączkę z 2 dnia.
Teraz muszę powalczyć o dobicie do magicznego 65 kg i będzie idealnie :tak:.
Tylko wagę najpierw trzeba kupić :-p Hehehehe w co ja wierze...
Brzuszek wklęsa się szybciutko odkąd nosze pasior :-) i rozstępów prawie nie widać :-D Tylko celulit nic się nie ruszył :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Ja nie wiem co jest grane! Ważę 60 kg, czyli z 5 kg więcej niz przed porodem (czyli zrzuciłam już jakies 17:-)), a nadal nie wchodzę w spodnie sprzed ciąży... Mam szersze biodra, czy co? I tak zostanie:szok:? Szok!
 
Kaja Dokładnie to co napisałaś- w biodrach się "rozszerzyłaś".:-p
Tak to podobno u niektórych kobitek jest - np u mnie.
 
reklama
Kaja Dokładnie to co napisałaś- w biodrach się "rozszerzyłaś".:-p
Tak to podobno u niektórych kobitek jest - np u mnie.
I u mnie...ja co prawda jeszcze do końca nie schudłam, ale nogi akurat już chude....tylko ta d*** wielka została:baffled: tylko po co mi się te biodra rozjeżdżały, jak i tak naturalnie nie rodziłam?:-p
 
Do góry