reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile nas tu jest - lista

Melduję się i ja wśród sierpnióweczek .Mam na imię Ada ,mam 28 lat ,jestem mężatką od 8 lat i mam już wspaniałego faceta -piłkarza , który w lipcu skończy 8 lat.Mieszkam w małym mieście w woj.łódzkim i pracuję w księgowości.Termin mam wyznaczony na 15 sierpnia.Pozdrawiam Was gorąco :D :D :D
 
reklama
Witam wszystkie sierpniowe mamay!!
Jestem z Gdańska na imie mam Sabina mam 32lata,chyba jestem jedyna tutaj ,ktora spodziewa sie czwartego dzidziusia:)mam 3 synów:14letniego Sebastiana,13letniego Michella i najmłodszego urwiska 4letniego Patryka!Czwartego bobasa spodziewam sie na 26sierpnia <niezle co??>mam nadzieje,że bedzie zdrowe:)widziałam juz je jest cudne:))pozdrawiam Was !!
Sabina
 
sabina ja tez chyba chcialabym miec taka duza rodzine
to musi byc ekstra siadacie do stolu razem i jestes najszczesliwasz kobieta bo masz tylu kochnych facetów przy sobie
wiem oczywiscie ze sprzatania prania i obowiazkow jest tyle ze czasami ::) ale chyba warto
pozdrawiam
 
Witam was wszystkie mam na imię Dominika i jestem z Polic mam prawie 23 lata jest to moja pierwsza ciąża i czasem za bardzo przesadzam jestem mężatką od roku termin porodu mam na 5 sierpnia.Pozdrawiam 8)
 
Ja także się do was dopiszę. Mam na imię Ewelina, jestem z Legnicy i niedługo skończę 24 lata. Jest to moja druga ciąża, w domku mam już 3-letnią córeczkę Paulę i teraz czekamy wraz z mężem na chłopczyka. Termin mam na 5 sierpnia.
Pozdrawiam wszystkie sierpniowe mamusie
 
CZESC SIERPNIOWE MAMUSIE,
To ja tez sie dopisuje do listy. Ja mam 27 lat, jestem z Rzeszowa i to moja pierwsza ciaza, z ktorej jeste niezmirnie szczesliwa. Mam termin na 6 sierpnia, i juz na sam mysl o porodzie sie boje, ale jakos sobie poradze  :laugh:
Siedze sobie teraz troche na zwolnieniu, bo w pracy psychicznie wysiadam, ale niedlugo wracam, zreszta w domu bym zwariowala
A ktora moze z Was jest z Rzeszowa?
POzdrawiam
 
Hej Siepnióweczki,
Jestem Anika, mam 29 lat i możliwe, że nasze maleństwo urodzi się w 6 rocznice ślubu.
Jest to moja pierwsza ciąża więc oczywiście leciutko panikuję, wszystko jest takie nowe i na nowo też poznaję swoje ciało, czasami wręcz jestem w szoku! NATURA!
pozdrawiam cieplutko
 
reklama
Do góry