reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile nas tu jest - lista

Witam serdecznie,
   Ja również jestem sierpnióweczką i jest to moja pierwsza ciąża.Termin mam na 11-go sierpnia i na 80% będzie to chłopczyk.Mamy nawet imię-Dominik :).
    Pozdrawiam gorąco.
 
reklama
no to ja sie też dopisze ;D termin mam na 8 sierpnia ale licze że będzie wcześniej :) mam 26 lat i jestem z Krakowa
 
wiec ja takze sie przedstawie mam na imie Agnieszka prawie26 lat i oczekuje mojego pierwszego dzidziusia :),obecnie jestem 38 tygodniu date porodu mam wyznczona na 11 sierpnia :)  ....mam pytanko jak wstawic kalendarz z terminem,jesli ktos by mi mogl pomoc...
 
agniecha chodzi ci o suwaczek?? jeśli tak to już pisze suwaczki http://tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php
jak sobie tam wszystko ustawisz to skopiuj link suwaczka i daj sobie twoje konto a tam dane publiczne i w
podpis wklej sobie link suwaczka tylko pamiętaj o nawiasach
url]
 
agniecha podaj skąd jesteś i czy to chłopiec czy dziewczynka i imie jesli macie to cię do naszej listy dopiszę
 
No to ja również witam serdecznie Agnieszkę :) I też mam termin na 11-go.Ciekawe,która z nas będzie pierwsza ;) ;) ;)
 
Dzieki gaga :)Wiec ,obecnie mieszkam w stanach zjednoczonych.A jesli lekarz sie nie myli bedziemy mieli chlopca ;D,na pierrwsze imie wybralam mu Alex,tutaj trzeba miec dwa imiona a na drugie jeszcze nie moge sie zdecydowac ::) :)
 
reklama
no to ja sie tez dolacze. mam 35 lat ,dwoje dzieci ,sarah lat 14 i fabian lat 11.mieszkamy w niemczech.termin mam na 29 i prawdopodobnie bedzie to chlopiec.jestem po rozwodzie i to bedzie pierwsze dziecko mojego milego :D.w listopadzie lub w grudniu bedziemy brali slub.chcielismy pobrac sie wczesniej ale mialam problemy z rozwodem.to jednak nie szkodzi ,bedzie slub i chrzest.
 
Do góry