reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile nas tu jest - lista

reklama
Mam na imię Magda. Mam 26 lat. To moja pierwsza ciąża - termin mam na 23 sierpnia. Nie możemy się z mężem doczekać przyjścia na świat Michałka - tak bedzie miał na imię Nasz syn.
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy.
 
madi dopisałam cię do naszej galerii sierpniowych dzieciaczków i zapraszamy na główny wątek sierpniowe mamy
 
ja też chcę się wciągnąć na waszą liste,póżno co prawda bo urodziłam już 2 sierp.jestem młodą mamą bardzo młodą mam 17 lat ale mam nadzieje ze mój wiek was nie zrazi co do mojej osoby!!mieszkam w tym samym miasteczku co Anda55 znamy się i ostatnio swatałyśmy nasze pociechy ;D :laugh:
 
Ja też się dopisuje do tej listy. Jestem mamą już od 10 sierpnia ale dopiero odkryłam tą cudowną stronę, na której można sobie pogadać z innymi mamami. A więc tak: mam na imię Gabrysia i mam 25 lat, mieszkam w Szczecinie. Obecnie zajmuje się synkiem Piotrusiem, a wceśniej pływałam na statku gdzie poznałam swojego męża
 
Witam,
mam na imię Kaśka , 30 lat , mieszkam w Warszawie na Mokotowie.
Jestem poczatkująca na forum aczkolwiek czytam Was od ponad pół roku :)
17 sierpnia br zostałam szczęśliwą mamą Tymonka :)
 
reklama
Do góry