reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile nas tu jest - lista

słowiczek

mama pisklaczków
Dołączył(a)
18 Październik 2004
Postów
6 072
Miasto
piękna okolica Poznania
Jest nas coraz więcej, więc może zróbmy jakąś listę. Tak, żeby było wiadomo kto jest kim, na kiedy termin, skąd pochodzi itp.
Może dodatkowo jakieś fotki uda się zamieścić. Zawsze fajniej wiedzieć z kim się pisze?? I kto jak wygląda...
Która pierwsza??
 
reklama
ok moge byc pierwsza, zawsze pchałam sie na poczatki!!!!
Mam na imie Asia, mam 26 lat, mieszkam z mężem w Warszawie dokładnie Gocław.narazie nie mam żadnego fajnego zdjęcia ale pracuje nad tym
To moja 1 ciąża wiec czesto panikuje ze cos jest nie tak. Ale chwała wszystkim pozniej okazuje sie ze wszystko idzie do przodu.
Nie pracuje, siedze w domu. Stan ten trwa dopiero od 1,5 m-ca i bedzie trwał jeszcze bardzo długo (moj pracodawca powiedzial ze chce mnie dopiero zobaczyc jak odchowam dzidziusia)
To chyba wszystko jesli chodzi o mnie (więcej grzechów nie pamiętam)
 
Mam na imię Kaśka, jestem szczęśliwą mężatką od ponad dwóch lat. Mam 27 lat. ( Jak to już dużo...)
Obecnie jestem na urlopie wychowawczym i zajmuję się moim małym Gabiszonkiem. Czyli kura domowa.
Mężuś ciężko pracuje, nieobecny całymi dniami i weekendami.
Uwielbiam podróżować, czytać a raczej pochłaniać ksiązki ( a na to mam niestety tylko czas wieczorem),no i jeść. Choć druga ciąża wcale nie ułatwia mojego ulubionego zajęcia. Może później będzie lepiej.
To tak ogromnym skrótem.
A oto ja z moim Gabiszonkiem gdzieś daleko stąd...


27f25d4aef2585a75f499b199f02c17d-721933.jpg

 
Hej!!!
To teraz ja!!! Mam na imię Aneta i mam jeszcze 27 lat!! Od dwóch lat jestem mężatką. To moja pierwsza ciąża choć na brak dzieciaków nie mogę narzekać bo uczę w szkole. Od grudnia jestem na zwolnieniu lekarskim, a co będzie dalej zobaczymy. Zdajęcia jeczcze nie posiadam ale... postaram się o nie. Mieszkamy z mężem w Kędzierzynie - Koźlu.
Kto następny????
Pozdrawiam
 
Z przyjemnością dopisuję się do Waszej listy. Mam na imię Aneta, 01.07.2005r. skończę 30 lat. Podobnie jak Anecik pracuję w szkole z trochę starszymi dziećmi - klasa maturalna - i uczę języka polskiego. Moim hobby i drugą pracą jest śpiewanie w zespole muzycznym. Kocham to co robię, więc przez trzy lata małżeństwa byłam straszną egoistką i ciągle odsuwałam od siebie myśl o dziecku. W pewnym momencie zaczęłam się zastanawiać czy ze mną wszystko w porządku, przez chwilę nawet podejrzewałam, że może jestem bezpłodna. Na szczęście tuż przed świętami Bożego Narodzenia okazało się, że jestem w ciąży. Nie wyobrażacie sobie jaka byłam szczęśliwa. Nagle okazało się, że ciąża , jak na razie nie przeszkadza mi w moich ulubionych zajęciach i na razie nie jest sprawcą wielu wyrzeczeń. Zdaję sobie sprawę, że ten stan nie potrwa długo, ale mój światopogląd uległ drastycznym przewartościowaniom. Teraz nie mogę się doczekać przyjścia na świat mojego maleństwa i chcę tylko żeby było zdrowe. Zdjęcia chwilowo nie zamieszczam, gdyż nie bardzo wiem jak to zrobić. Pozdrawiam wszystkie mamy. sonny. 8)
 
Witam !!! tu Justyna. Dopisuję sie do listy sierpniowych mam !! moje pierwsze dzieciątko ma pojawić sie miedzy 9 a 12 sierpnia. Pozdrawiamy!!!
 
Witam wszystkie mamy i przyszle mamy. na imie mam Anka, w tym roku skoncze 26 lat :) to jest moja pierwsza ciaza i jestem baaaaardzo szczesliwa, moj maz tez zeswirowal, ( zobaczymy czy mu nie przejdzie przy nocnych dyzurach  ;) ) nie moge sie juz doczekac mojego malenstwa a termin dopiero na 23 sierpnia. 2 dni temu slyszalam po raz pierwszy bicie serduszka mojego skarba.. moznaby sluchac caly dzien ... pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraco i za Wszystkie trzymam mocno kciuki. usciski. Anka.

 
::)Witam wszystkie sierpniowe mamy.mam na imie Agnieszka i mieszkam w Rzepinie, mam 28 lat.Jestem mężatką od 4 lat i jest to moja pierwsza ciąża, termin mam na 17 sierpnia.Niestety z powodu zagrożenia od początku ciązy nie pracuję, ale juz wszystko jest w porządku.Mam jednak zamiar do porodu pozostac w domu. Mam mnóstwo czasu aby przygotowac sie do tego wspaniałego momentu, czytam mnóstwo informacji o ciązy ,dziecku , chociaz jak przyjdzie co to czego to napewno wszystko mi umknie ale póki co mocno się trzymam. mam do was pytanie czy któraś ma problemy z cerą, konkretnie chodzi mi o pryszcze-potówki, normalnie koszmar.Nigdy wczesniej nie miałam kłopotów z buzią zawsze była gładka i naturalna a teraz wyglądam jak po tyfusie.Nawet lekarz powiedzaił że moga być zmiany hormonalne ale nie tak bardzo, dermatolog przepisał preparat do smarowania ale skóra zrobiła się jak plastyk.
pozdrawiam wszyskie bardzo gorąco
 
Witam wszystkich serdecznie.
Ja też się z przyjemnością dopiszę. Mam na imię Wiola (26 lat) i jestem nauczycielką. Podobnie jak Anecik jestem na zwolnieniu i nie wiem co dalej. To moja pierwsza ciąża i już nie mogę się doczekać maleństwa. Termin mam wyznaczony na 4 sierpnia.

Pozdrawiam wszystkich gorąco. :D

moja fasolka
 
reklama
Cześć!! Zastanawiałam się czy pisać tu czy w lipcu, ale termin to termin :p Mam na imie Gosia (20 lat). Nie muszę chyba pisać, że to moja pierwsza ciąża (i tak napisałam :laugh:). Termin mam między 1 a 3 sierpnia, chociaż pewnie i tak urodze w lipcu... Spodziewam się bliźniaków :) z czego niezmiernie się z przyszłym tatusiem (moim mężem) cieszymy. Mieszkamy w okolicach Trójmiasta. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie!!!!Trzymajcie się cieplutko!!!
 
Do góry