reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile po @ pozytywny test?

MamaZblizną

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Marzec 2019
Postów
1 040
Witam, mam problem..
Otóż moje cykle są 32 dniowe ostanie mieskące bardzo regularne.
Owulacje miałam najprawdopodobniej 11 sierpnia, chociaż ostry ból jajnika jak nigdy 15 sierpnia. Miesiączka powinna nadejść z niedzieli na poniedziałek ( zazwyczaj przychodziła w nocy ) Zrobiłam dziś test.. niestety negatywny. Myślicie, że jest jeszcze szansa czy już raczej test powinien coś wykazać? Ile po spodziewanej miesiączce test wyszedł wam pozytywny?
 
reklama
Rozwiązanie
W dzień po spodziewanej miesiączce pojawiła mi się po kilku minutach blada, cienka kreska i nie byłam pewna czy to ciąża czy jakiś błąd testu. Trzy dni później, czyli 4 dni po spodziewanej miesiączce wyszła błyskawicznie druga, porządna kreska
Witam, mam problem..
Otóż moje cykle są 32 dniowe ostanie mieskące bardzo regularne.
Owulacje miałam najprawdopodobniej 11 sierpnia, chociaż ostry ból jajnika jak nigdy 15 sierpnia. Miesiączka powinna nadejść z niedzieli na poniedziałek ( zazwyczaj przychodziła w nocy ) Zrobiłam dziś test.. niestety negatywny. Myślicie, że jest jeszcze szansa czy już raczej test powinien coś wykazać? Ile po spodziewanej miesiączce test wyszedł wam pozytywny?

Dlaczego twierdzisz, że owulacje miałaś 11 sierpnia?
 
Witam, mam problem..
Otóż moje cykle są 32 dniowe ostanie mieskące bardzo regularne.
Owulacje miałam najprawdopodobniej 11 sierpnia, chociaż ostry ból jajnika jak nigdy 15 sierpnia. Miesiączka powinna nadejść z niedzieli na poniedziałek ( zazwyczaj przychodziła w nocy ) Zrobiłam dziś test.. niestety negatywny. Myślicie, że jest jeszcze szansa czy już raczej test powinien coś wykazać? Ile po spodziewanej miesiączce test wyszedł wam pozytywny?
Jezeli test mial czułość 25 to nie pokaze...z czułością 10 juz bardziej..ale właśnie nawet ten 10 mi nie pokazal a clearblue pokazał slabiutka kreche
 
reklama
reklama
Do góry