reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile po spodziewanym okresie wyszedł wam pozytywny test?

Dołączył(a)
12 Maj 2021
Postów
14
Witam
Miesiączki mam zawsze regularne co do dnia,ta jednak już się spóźnia 7 dni, a testy dalej negatywne. Kiedy wyszedł wam pozytywny pierwszy test?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Miesiączki mam zawsze regularne co do dnia,ta jednak już się spóźnia 7 dni, a testy dalej negatywne. Kiedy wyszedł wam pozytywny pierwszy test?

Wiesz kiedy miałaś owulację? Może Ci się przesunęła np ze względu na stres lub przeziębienie? Jeśli owulacja Ci się nie przesunęła to po 7 dniach spóźnienia test powinien już być wiarygodny. Każdy cykl jest inny, ja też zawsze miałam regularne a w lutym przez chorobę miesiączka opóźniła mi się o 10 dni i podobno jest to całkowicie normalne 🤷‍♀️
 
Gruba krecha w dniu spodziewanej miesiączki. Cykle 28 dni, owu była w 14 lub 15 dc (w 14dc gin na usg stwierdził że owu dziś lub jutro)
 
reklama
Trzy dni przed okresem pozytywne testy owulacyjne, ciążowy dopiero dzień przed okresem, cykle 28 dni
A co do ciąży mają testy owulacyjne?
Witam
Miesiączki mam zawsze regularne co do dnia,ta jednak już się spóźnia 7 dni, a testy dalej negatywne. Kiedy wyszedł wam pozytywny pierwszy test?
Czy wiesz kiedy była owulacja!
 
Do góry