reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile pobranych pęcherzyków, a ile gotowych zarodków ?

Dołączył(a)
11 Sierpień 2019
Postów
6
Witam dziewczyny,
Jestem właśnie po punkcji, na 30 pęcherzyków pobrali 13 z czego 10 okazało sie dojrzałych i finalnie 8 prawidłowo sie zaplodnilo. Czekam na jutrzejszy update dotyczący ich rozwoju (3 doba) Jestem strasznie ciekawa jak było u Was oraz ile ostatecznie doczekaliście się zarodków ?
 
reklama
Rozwiązanie
Piękny wynik. Ja już 3 próba, duzo pecherzykow ale tylko kilka jajek prawidłowych, tym razem jest ich sporo. Czy z tych 26 wszystkie się prawidłowo zaplodnily? Jakiej klasy zarodki i czy jesteś już po transferze?
Niestety nie dociekałam za bardzo czy wszystkie się zapłodniły. Poinformowali mnie tylko o wyniku końcowym. Miałam transferowany jeden zarodek 4AA i ten był ponoć najlepszy. Chociaż pozostałe też są dobrych klas. Mam córeczkę 14 miesięczną z tego transferu.
Zaglądnij na wątek kto po in vitro. Tam jest mnóstwo dziewczyn, które Ci odpowiedzą. Ja miałam 45 pęcherzyków z czego 26 jajek. Do 5 doby dotrwało 10 zarodków.
 
Piękny wynik. Ja już 3 próba, duzo pecherzykow ale tylko kilka jajek prawidłowych, tym razem jest ich sporo. Czy z tych 26 wszystkie się prawidłowo zaplodnily? Jakiej klasy zarodki i czy jesteś już po transferze?
 
Piękny wynik. Ja już 3 próba, duzo pecherzykow ale tylko kilka jajek prawidłowych, tym razem jest ich sporo. Czy z tych 26 wszystkie się prawidłowo zaplodnily? Jakiej klasy zarodki i czy jesteś już po transferze?
Niestety nie dociekałam za bardzo czy wszystkie się zapłodniły. Poinformowali mnie tylko o wyniku końcowym. Miałam transferowany jeden zarodek 4AA i ten był ponoć najlepszy. Chociaż pozostałe też są dobrych klas. Mam córeczkę 14 miesięczną z tego transferu.
 
Rozwiązanie
Do góry