reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile powinien jesc noworodek ?

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2018
Postów
10
Mój maluch ma 10 dni. Bardzo chciałam karmić piersią, ale mała miała problemy ze ssaniem dlatego odciągam jej mleko i raz lub 2 x w nocy dokarmiam też mlekiem modyfikowanym. Moje pytanie brzmi: Ile tego mleczka powinnam odciągać? Bo już sama się gubię.
Odciągam średnio 60-70, czasem 80 ml (więcej nie daje niestety rady). Karmię co 2,5 - 3 h lub wiadomo na żądanie. Z mieszanką natomiast też mam problem. Wiem, że 30 ml- jedna łyżeczka, 60 ml- 2 łyżeczki, 90 ml- 3 łyżeczki itd. Daje jej 60 lub 70 ml i 2 płaskie łyżeczki.. tylko wydaje mi się, że to już za mało. Na opakowaniu jest napisane 1 miesiąc od 90-120 ml. Corcia ma 10 dni dlatego nie wiem czy jej dawać już te 90 ml czy to jednak za dużo. Ile powinnam jej dawać? A jak skończy 2 tygodnie? Proszę o poradę ;)
 
reklama
Rozwiązanie
Moje dziecko pierw wypilo tak do 60ml od razu Ci nie będzie jadł po 100ml dawaj po 60 jak wypije i będziesz widziała ze chce jeszcze to dorob mleczko
Jeśli chcesz KP, to skonsultuj się z doradcą laktacyjnym. Może problemy ze ssaniem itd da się prosto rozwiązać np inaczej przystawiając, itd.
 
Jeśli chcesz KP, to skonsultuj się z doradcą laktacyjnym. Może problemy ze ssaniem itd da się prosto rozwiązać np inaczej przystawiając, itd.
Przychodziła pani doradca właśnie do szpitala i tłumaczyła. Corcia ma mała wadę serduszka i może z tego te problemy wynikają. Przystawialysmy inaczej, próbowalyśmy innych metod, ale nic z tego . Corcia się męczy i denerwuje i ja się męczę..
 
Do góry