reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile powinien trwać stosunek seksualny?

Ile powinien trwać stosunek (tzw. penetracja)

  • 1-4 minuty

    Głosów: 4 2,7%
  • 5-10 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • 10-15 minut

    Głosów: 49 32,7%
  • 15-20 minut

    Głosów: 33 22,0%
  • powyżej 20 minut

    Głosów: 17 11,3%
  • powyżej 30 minut

    Głosów: 14 9,3%

  • Wszystkich głosujących
    150
Hahaha... jakiś niezaspokojony typ się znalazł :-) Wcześniej pisałeś o gapieniu się w kobiece piersi itp, teraz długość stosunku Ciebie interesuje... sama nie wiem co z Tobą jest :-D A co do tej długości stosunku to nie długość jest ważna a jakość. I chodzi tu o zaspokojenie zarowno swoje jak i kobiety, a ile czasu kto na to potrzebuje to już kwestie indywidualne. My osobiście nie mamy jakiejś stałej "normy" :-D
 
reklama
A ja lubię tak długo i długo. Jakoś mój K. nie ma z tym problemu, bo sam lubi długo. Tak 15minut to dla mnie za krótko, więc jak się zdarzy w dniu stresowym to 10 minut przerwy i znowu zabawa :-D Może moja ochota na męża spowodowana jest tym, że ja jestem strasznie zimna - w końcu niska temperatura ciała, a on jest taki cieplutki. Nagrzać się mogę:-p
 
A ja czasami lubię 5 minut,a czasami nawet godzinę.Choć częściej jednak krócej;-) Idealnie dla mnie to około 20 minut.
 
W zyciu nie slyszalam glupszego pytania...
Ile powinien trwac. A wg czego? To do tego sa jakies normy?
Ma trwac tyle ile w danej chwili tego potrzebujemy i mamy ochote.

Bezsens.
 
Troszkę dziwne pytanie. Ile powinien?:eek: Według mnie zależy od osoby i przyjemności. Nie ma ustalonej granicy czasu.
Jednak ja wolę sam stosunek około 20 -25 min. (na oko, czasu nie liczyłam) Ale lubie dłuższe pieszczoty.
 
W zyciu nie slyszalam glupszego pytania...
Ile powinien trwac. A wg czego? To do tego sa jakies normy?
Ma trwac tyle ile w danej chwili tego potrzebujemy i mamy ochote.

Bezsens.
Dokładnie. U nas bywa rozmaicie. Bywam dopadnięta w środku dnia przy zlewozmywaku i wtedy jest tzw. "szybki numerek zanim woda ostygnie", albo dopadam R. w trakcie golenia i on ma przepierkę w ramach zemsty, ale bywa też długo i namiętnie, romantycznie i na pół nocy zabawy. Wtedy dłuższa gra wstępna, a sam stosunek już... zależy - mamy wtedy coś lepszego do roboty niż patrzenie na stoper, prawda?:-D Ważne żeby było fajnie, a dzieci zdrowe były.
 
Czytajac wszystkie wasze watki,utwierdzacie mnie tylko w przekonaniu ze dla kobiety najwarzniejsze sa pieszczoty,a sama penetracja to tylko szczesliwe zakonczenie.Dla nas aby sex byl naprawde udany musimy sie podniecic do "granic wytrzymalosci:szok:" jak najwiecej pierzczot....sam sex to tylko kilka minut.:laugh2:


Make a pregnancy ticker
 
reklama
wiecie co, jeszcze nie zgłębiłam wątku, ale sam temat przynosi mi na myśl niemieckiego specjalistę od sexu w filmie "Sztuka kochania" - prowadził badania nad sexem w rytm metronomu:-D:-D:-D:-D takie "eins, zwei, drei! eins, zwei, drei!" :-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry