reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile powinno przybrac dziecko w 6tyg ? Kp

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
witajcie
Moje dziecko wazylo 18.08 - 4,84 a dzisiaj byla wazona w przychodzni i 5.44. Ma skonczone 3mies 2 dni temu. Przybrala rowno 600g... jutro będę miala.rozmowe z pediatra, bo nie wiem czy to normalne ? Jak dla mnie to trochę mało.. zwłaszcza na kp?
 
reklama
Rozwiązanie
No mi polozna mowila ze na kp dzieci są większe- i jak tak obseruwje dzieci znajomych to faktycznie to widać 😅😅 mi nie chodzi o to żeby moja byla grubiutka- ale o to żeby nie była glodna. A teraz za dnia od godziny 17-22 nie chce mi ssac piersi - bo co to jest 4 min, a w nocy czesciej.sie wybudza - zapewne chce nadrobić to za dnia, ale też chce sobie pospać wiec pewnie niedojada, stad spadek wagi..
witajcie
Moje dziecko wazylo 18.08 - 4,84 a dzisiaj byla wazona w przychodzni i 5.44. Ma skonczone 3mies 2 dni temu. Przybrala rowno 600g... jutro będę miala.rozmowe z pediatra, bo nie wiem czy to normalne ? Jak dla mnie to trochę mało.. zwłaszcza na kp?
Trochę spadła w centylu, ale niewiele i to się bardzo często zdarza :) Każde dziecko przybiera w swoim tempie. A z wiekiem ten wzrost wagi spada
 
Mi się wydaje ze przesadzasz z ta waga...jak by nie przybierala to bys mogla sie martwic....niewiem ile Ty chcesz zeby dziecko 7kg wazylo...ma swoje tempo w nastepnym miesiącu moze nadrobi...
Zawsze mi przybierala po 300g na tydzien, waze ja sobie co 2 tyg. W ciagu ostatnich 2 tyg przybrala tylko 30g i srednio chce ssac mi piers- moze to taki etap ze lubi się rozgladac, bo w nocy ladnie je. Ale ja Po porostu sie martwię ze moze cos jej jest 🤔
 
Jest duze wiec bedzie przybierac pewnie wolniej. Po porodzie jedne dzieci nadaniaja np moja corka przez pierwszy miesiac przybierala spokojnie a potem 200-300 g tygodniowo. Teraz na szczescie wychamowala bo sie balam ze bede miala malego antała. Majac roczek corka kuzynki wazyla tyle samo co moja cora majac pol roku. Obydwie urodzily sie z waga ok 2900. Kazde dziecko rosnie po swojemu. Nadwaga tez nie jest zdrowa.
 
reklama
reklama
Do góry