reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Masa kreatywności, czyli Farma Świeżości!

    Wskakuj na Farmę Świeżości i sprawdź propozycje dla dzieci 3-10 l. Jasne, że wskakuję.

    Nie zapomnijcie wziąć udział w konkursie Netto: Zdobądź nagrody!

reklama

Ile przytyłyscie do 11 tygodnia ciąży?

reklama
Rozwiązanie
Ja w pierwszej ciąży w 13 tyg plus 2 kg a w drugiej minus 3kg. A w sumie ani w jednej ani w drugiej nie przytyłam dużo. 2 kg w Twoim wypadku to ani mało ani dużo jesteś przeciętniakiem xD

Milmo

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
869
Nie ma na to reguły. Ja na początku bardzo schudłam i dopiero od połowy zaczęłam przybierać. Skończyłam na +8, a teraz 3 tygodnie po porodzie ważę już 3kg mniej niż przed ciążą. Waga to kwestia bardzo indywidualna.
 
reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Maj 2018
Postów
1 241
To raczej nie ma jako tako związku z ciążą bo w 11 tyg macica z zarodkiem tyle nie waży. Trzeba patrzeć co się je i nie poddawać się za bardzo zachciankom. Ja do 16tyg tylko chudlam, wsumie 5 kg, ale bardzo dużo wymiotowalam.
 
reklama

mamaelaela

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Listopad 2017
Postów
1 214
A mi się wydaje że to może mieć jednak jakiś związek z ciążą...hormony powiększające się piersi. Ja też już na tym etapie tyle miałam na plusie jadłam normalnie i poza ciążą tak nie mam bo mam niedowae
 
Do góry