reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile przytylyscie w ciazy?

husky

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Sierpień 2013
Postów
111
takiego tematu jeszcze chyba nie bylo?

Jestem ciekawa ile kg przytylyscie w swoich podwojnych/ potrojnych ciazach i jak szybko to zrzucilyscie?

ja 33tc i 14kg+ ;) zobaczymy jak bedzie dalej
 
reklama
Ja w 33 tc miałam +22 :-), a potem w szpitalu już nie było wagi i nie wiem dokładnie, ale liczę że koło +25. Zaczynałam ciążę z 51,7 i do 16 tc nie przybyło ani grama :-) a potem poszło lawinowo :-) Po dwóch miesiącach bez problemu wlazłam w swoje ciuszki, chociaż gorzej jest z bluzkami, bo cały czas cycuje maluchy. Dziś na wadze 53 kg :-)
 
a to niestety nie jest reguła,w pierwszej ciąży przytyłam 21 kg,zrzuciłam 12,w drugiej przytyłam 14 a schudłam 10,więc na plusie zostało duużo i mimo tego,że karmię piesią i odżywiam się rozsądnie- waga stoi w miejscu...
 
poród 37+2 i 23kg więcej. Miesiąc po porodzie zostało 7kg do wagi sprzed ciąży i trzymało sie dluuugo.
Dopiero teraz ważę tyle co przed ciążą i spokojnie mieszcze sie we wszystkie ciuszki:-)
 
Ja w 32tc mialam 15kg na plusie , miesiac po urodzeniu juz chodzilam w swoich ciuchach mysle ze stres zw.z wczesnym porodem zrobil swoje teraz waze 50 kg a przed ciążą wazylam55kg nie mam czasu porzadnie zjesc przy moich czortach
 
Ja przytyłam 10 kg, 2 dni po cc zostało mi 2-3 kg do swojej wagi, ale nogi miałam mocno popuchniete, po tygodniu jak spuchlizna zeszła to w sumie mam -13 kg, ważę mniej niż przed ciążą :tak: mam nadzieję, ze nie zaczne tyć tak jak po pierwszej ciąży....szybko zrzuciałam a po 3 miesiącach zaczęłam tyć :baffled:
 
reklama
Do góry