reklama

ile razy mleczko??

Temat na forum 'Roczniaki i dwulatki' rozpoczęty przez kanga_aga, 10 Sierpień 2005.

1. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

mam pytanko.. ile razy dziennie dajecie pociechom mleczko - ja daje rano butelkę z mleczkiem bebiko3 ( smak bananowy) a wieczorem kaszę.. i wydaje mi się zę to mało mleka.. co drugi dzień je jako deser danonka albo jakiś twarożek..

2. azik

azik Gość

moja myszka różnie,
    na pewno:
    rano 7:00-mleko bebiko3
    wieczorem - 21:00 biebiko 3R

koło11: kaszka lub kanapki
    koło 15:obiadek
    koło 18: kaszka

i przegryzki: owoc, lub np kangus

no i to co zwinie z talerza: obżartuch (unikamy tego, ale czasami się nie da)

3. reklama
  4. kanga_aga

kanga_aga Fanka BB :)

no moja rano mleko, ok. 10 kanapki, parówki etc,
    ok. 13-14 obiadek
    ok. 16 deserek (twarożek, owoce, etc)
    ok. 18 kasza
    i tyle.. a moze jej zamiast herbatki do picia na drugie śniadanie mleczko dawać??
    bo ja się normalnie martwię..

5. azik

azik Gość

na noc nic nie je??

mój by się zapłakał.

spróbuj dawać mleczko lub kakao, jak toleruje

6. azik

azik Gość

a z mlekiem to spokojnie, dziecko aż tyle już nie musi, ja wolę na noc i rano dać mleko, bo to tak nie rozpycha mojego żarłoka, wolałabym z tego rannego i nocnego karmienia powoli rezygnować - ale piotrek się nie daje :)
    mleczko to dla nich juz teraz małe piciu, a nie jedzonko

7. punta

punta Fanka BB :)

Kacper 2 lata i 4 miesiące ma obecnie. Kiedy miał 16 miesięcy rozchorował się na gardło i odrzucił wwszystko co związane z mlekiem. Tylko rano pił kawę zbożową na kozim mleku. Do tego wprowadziłam mu danonka i jogurt 3 razy w tygodniu. Lekarka powiedziała, że jeśli je mięso to taka ilość mleka wystarczy.

Poleć forum