reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ile razy na dobę powinno być karmione piersią 4 mc niemowlę?

Madziulka-słodka mamusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
66
hej
szukałam po internecie i nie mogę znależć, ile razy na dobe powinno być karmione niemowlę piersią? moj synek ostatnio bardzo rzadko jest głodny, je co ok 2-3 h, a wczesniej co ok 1-40 min, jak go przystawiam wije się i krzyczy jak opętany, dopiero jak zassiie to pije ale tez nie długo max 10 min, martwię się zeby go nie zagłodzić, jak chce go czesciej to rzuca sie wije, odpycha pierś, myslałam że to skok rozwojowy, ale to już trwa 3 tydzien
pomocy
 
reklama
co 2-3 godz jest ok , widac tyle potrzebuje
jest wiekszy , ssie szybciej , lepiej ...
 
Na żądanie. Jedne będą jeść rzadko, inne co chwilę, jedne najedzą się w 3minuty inne będą wisieć
 
Moja corka jak miala jakies 4-5 miesiecy potrafila bardzo szybko oproznic piers i w sumie to jadla co jakies 2-3 godziny. Jezeli przybiera na wadze, siusia jak zwykle to widocznie tyle potrzebuje.
 
Ja corke w tym wieku karmilam co 3 godz. I tak jak dziewczyny mowia dziecko jest wieksze szybciej oproznia piers. Teraz karmienie bedzie przyjemnoscia a nie procesem ktory wymagal od Nas wiele godzin wysienia z dzieckiem przy piersi.
 
Mój ma 6 tyg i je różnie ,czasem co 2 H,czasem co 1h. w nocy przesypia nawet 4,5h co mnie bardzo cieszy. Jak już e to intensywnie przybiera na wadze super. Myślę, że twój je tyle ile potrzebuje. Do czasu jak przybiera prawidłowo to jest ok.
 
hej
szukałam po internecie i nie mogę znależć, ile razy na dobe powinno być karmione niemowlę piersią? moj synek ostatnio bardzo rzadko jest głodny, je co ok 2-3 h, a wczesniej co ok 1-40 min, jak go przystawiam wije się i krzyczy jak opętany, dopiero jak zassiie to pije ale tez nie długo max 10 min, martwię się zeby go nie zagłodzić, jak chce go czesciej to rzuca sie wije, odpycha pierś, myslałam że to skok rozwojowy, ale to już trwa 3 tydzien
pomocy
co najmniej 8 razy na dobę, a co ilości górnej to chyba nie ma, wg potrzeb. Jak przybiera, itp.?
 
Moj jadl w tym wieku co 3-4h (nigdy nie jadl co 1h40min) i jadl krociutko, kilka minut

edit:
aha i najwazniejsze - 90centyl ;)
 
reklama
moje bardzo szybko jadly co 2/3h i to max 10/15 min jak pamietam .. klocki ze hej:p
3 tez jadal mi co 1,5 h ale od jakigos czasu juz zaczal wydluzac przerwe miedzy karmieniami i je co 2/3 h jak i samo karmienie juz nie trwa z pol h a 15 min no zalezy od niego
ma 15 tyg 7,7
pielucha wlasnie prawde powie i nie ma co na sile dziecka przystawiac zeby to nie mialo odwrotnego skutku
 
Do góry