reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile są ważne badania morfologii i moczu?

Dołączył(a)
23 Maj 2018
Postów
7
Z przyczyn odemnie nie zależnych nie mogę pójść dzisiaj do ginekologa na wizytę kontrolną, czy badania za tydzień nadal będą ważne czy będę musiała robić nowe?
 
reklama
Przez tydzien wyniki moga troche sie zmienic ale gdybym to ja byla w takiej sytuacji to bym nowych nie robiła
 
Ja również bym nowych nie robiła. Zawsze staram się robić badania przed wizytą. Tak, żeby nie przekroczyć tygodnia. Kiedyś robiłam morfologię dzień po dniu i już była inna. Więc to wszystko jest zmienne ale szkoda Twoich żył pokaż te badania u lekarza co robiłaś teraz ;)
 
Zazwyczaj robię badania ok. 5-6 dni przed i nigdy nie było problemu. Moja ginekolog przyjmuje w poniedziałki i środy - a nie zawsze mogę zrobić "świeże" w poniedziałek. Teraz były nawet sprzed 8 dni i nic nie mówiła.
 
Do góry