reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

Współczuję nocnego wstawania mamusiom :tak: Karola odkąd skończyła 2,5 miesiąca przesypia całą noc - tj od 22.30 do 6 rano - zje na śpiocha i śpi dalej do 8-9. A ostatnio zasypia o 22.30 i wstaje o 8 rano, czasami o 9 bez karmienia o 5/6. A po za tym szkoda jej dnia więc co 2-3 godzinki robi sobie 30-60 min drzemki
 
reklama
witajcie,
moja olimpia jutro kończy 8 m-cy i od dłuższego czasu w dzień śpi 1h lub 1,5h.
wstaje ok 7:00 - zabawa
rano ok 10:00 - pół godz. drzemki
zabawa
ok 13:00 - 1h drzemki lub odwrotnie.
zabawa
19:30 kąpiel, potem mleko i śpi. zdarza się, że w nocy się jeszcze obudzi na mleko.

jest bardzo ruchliwa i energiczna, mając 6m i 1t zaczęła mi wstawać w łóżeczku, teraz zaczyna się już puszczać do samodzielnego chodzenia.
 
Witajcie kochane
Mój synek to różnie śpi, czasem wstaje o 6.30 zabawa do 9 potem pada i znow zasypia okoló 14 - 15
 
Mój Marcelek śpi od 20,00 do ok 5,00 (ale czasem budzi się też o 2,00), w ciągu dnia w domu ucina sobie 30 min drzemki po jedzeniu a jak jest na spacerku, potrafi przespać nawet 2 godzinki. MA 3 m-ce.
 
ku mojemu wielkiemu zdziwieniu chce sie pochwalic iz juz prawie od miesiaca spimy od uwaga uwaga 8 godziny to ogromny sukces ponieważ wstawaliśmy o 6 :) moze juz mu tak zostanie :-):-)
 
A my tak:

o 5 pobudka, jedzenie i spanie do 8:00. Później zabawa do ok. 10:00, drzemka ok. godziny. Po południu Zosia śpi ok 1,5 godziny i do 21:00 hula na całego. Po kąpieli śpi BEZ PRZERWY do 5:00 :)
Pozdrawiam,

Szymon
 
Moja czteromiesieczna corcia przesypia cala noc, z reszta taki blogi stan mam juz od kiedy skonczyla dwa miesiace :) Jej doba wyglada tak: sen nocny od okolo 20-21 do 8, drzemki okolo 10 do11, 13 do 14, 17 do 18. Pozdrawiam wszystkie mamusie.
 
U Nas wygląda to tak że maluszek budzi się o 7 rano, papusia, ok 10 lub 11 ucina sobie drzemkę a potem ok 15, budzi się i spać idziemy dopiero ok. 21/22. Jak kładłam go koło 19, budził się o 4 lub 5 rano. Odkąd chodzimy spać godzinkę później możemy się wyspać :-) Damianek ma prawie 11 m-cy
 
reklama
Nasz kurczaczek od urodzenia w nocy śpi ok. 6-7 godzin bez przerwy, a w ciągu dnia baaaardzo różnie...
 
Do góry