reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

moj syn ma 14 mc wstaje codzien miedzy 6-7 rano :szok:
w dzien spi tylko raz od godz 11 przewaznie tak do 13-13:30
na noc zasypia po 20 ale budzi sie co noc po kilka razy....niewiem kiedy przespi cala noc od urodzenia jeszcze sie to nie zdarzylo...mam juz dosyc tych pobudek....:wściekła/y:
Rozumiem Cie, nasza coreczka, ma juz prawie cztery miesiace a noce to porazka, zasypia kolo 20 i do 2 jest ok ale pozniej co godzine sie wybudza i trzeba ja usypiac, tak do 5 kiedy jest pora mleczka a pozniej musze ja wziasc do nas do lozka zeby jeszcze choc ze 2 godz pospala bo w swoim lozeczku to by juz oka nie przymknela. Nie wiem czemu ona tak niespokojnie spi, jak miala dwa meisiace przesypaial cale noce a teraz coraz gorzej. Starm sie znalezc jakis sposob, prowadze notatki, ale nic nie pomaga. Moze ktos mi pomoze? Kiedy ja sie wyspie, chyba dopiero za 10 lat.
 
reklama
hej Dziewczyny A JAK USYPIACIE Wasze Maluszki? Pytam bo Nasz Kajtus nie zawsze daje sie uspac w dzien i placze:( albo zamknie oczka a jak go odkladam do lozeczka to od razu otweira oczka i czuwa!! dzieki, Magda
W dzien jest ciezko ze spaniem, ale jak tylko nasza mala przymknie oczka, klade ja do lozeczka(oczywiscie sie rozbudza) ale wtedy szybko daje jej smoczka i klade na twarz pieluszke tetrowa(od razu zapada w sen),polecam pieluszki, w nocy i na spacerze tez ja ma i jest duzo spokojniejsza(choc sen nocy nie jest rewelacyjny)pozdrawiam
 
Do góry