reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

Dołączył(a)
5 Lipiec 2008
Postów
14
WITAM MAMUSIE :)

Zastanawiam się ile spia wsze maluchy, jak w temacie :)

o ktorej rano wstaja?? w ciagu dnia ile i na jak dlugo maja drzemki oraz o ktorej chodza spac noo i oczywiscie w jakim sa wiku :)

Mój synek na 8 miesiecy wstajemy o 6 rano :) przez 2do 3 godzin bawimy sie itd potem ok8/9 zasypia na godzinke lub półtorej wstaje i znow 3 godz. czuwa i spi tak samo 1-1.5 godz. pozniej od 3-4 godz i ok 17 znow spi tj wyzej i dopiero o 21/22 zasypia do 6 rano i tak co dzien zastanawim sie kiedy odejdzie jakas drzenka w dzien zeby w nocy dluzej pospal, a wasze maluchy??
 
reklama
Moja coreczka budzi sie tez o 6czasem o 7 je kaszke i idzie dalej spac na ok.2h.ok 10 budzi sie i potem jest juz tylko drzemka popoludniowa ok 14.Spi godz.Potem juz caly czas czuwa i o 19 po kolacji idzie juz spac:tak:
 
Lala, nie pocieszę Cię:no: Dłużej w nocy to spać raczej nie będzie. Za to krócej w dzień. Mój Maciuś ma prawie 11 miesięcy i od jakiś 2 tygodni w dzień śpi max. 2 godziny. W nocy bez zmian: od 19:30 do 5:30(z pobudką ok. 4 na przeniesienie do naszego łóżka:wściekła/y:)
 
mój syn spi w nocy od 19;30 do 6 czasem mu się zdarzy do 7 z bardzo rzadka do 8
w ciagu dnia po obudzeniu buszuje do 9 10 i idzie spać na 1h -1.5 h potem idzie spać ok 16 tez spi jakieś 1.5 h i potem już spanie nocne
zdarza mu sie że idzie spać 0k 11 i śpi nawet 3-4 h ale to rzadkość i wtedy ma tylko jedna dzremkę
 
u nas wyglada to następująco: pobudka o 8:00, drzemka 11:00 -13:00, drzemka 16:00-17:00, 21/22:00-8:00 sen nocny. Dodam, ze sama w łóżeczku śpi do 4:30, później biorę ją do siebie na karmienie i dosypkę do 8:00...
 
sen w lecie od 21.30 do 4.30 ( w ziemie od 20.30 - zmiana czasu)
potem wrzaski i spanie z mamą w łóżku do 7, czasem do 8 jak mąż nie hałasuje

drzemki: o 10.30, lub 11.00 - jedna 1-3 h
potem zazwyczaj sen na spacerze popludniowym, ale nie zawsze

o przesypianiu nocy mogę nadal pomarzyć
 
sen na wieczór to tak 20,21 do 2,3 w nocy pobudka na mleczko i potem 5 mleko i spi do 7 a w dzien to tak 2,3 godziny spi i chodzi kiedy jes marudna.
 
reklama
Do góry