reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile śpią wasze maluchy ??

Moj synus pobudka 5 rano,do mamusi do lozeczka,wtedy tak pospimy do 7 rano.Drzemka po 1h o 11.00,14.00 czasami 16.00,ale staram sie mu nie pozwalac spac o 16.00 wtedy na spanie nocne idzie tak o 20.00 i spi wtedy do 1,pozniej sie budzi o 3 i o 5:-D
 
reklama
mój ma 2,5 m-ca
obecnie ma drezmki po kazdym karmieniu ok 30 minut, b. rzadko zdarza sie dłużej,
lub gdy jestems y nazakupach czy na miescie to w foteliku tez przesypia nawet 2 godz.

w nocy spal 4-3 godz, obecnie co 2,5 godz sie budzi
 
Moja Majeczka(5 miesiecy) wstaje juz o 5-tej ale około 8 po jedzonku robi sobie dwugodzinna drzemke.Pozniej spacerek,gdzie czasami uda jej sie przysnac i tak od 14 staram sie jej nie klasc,zeby w nocy dłużej pospala.O 19 mleczko i spać.Pierwsza i jedyna pobudka jest około 5-tej:):-)
 
:-)WITAM

DROGIE MAMY JA WCALE NIE MAM LEPIEJ MOJA AGNIESZKA JAK SIE OBUDZI RANO TO IDZIE SPAC O 10 godzinie i śpi tylko 30 minut POTEM ZASYPIA O 13 godzinie i śpi 20-30 minut POTEM ZASYPIA O 16 godzinie no i pospi tak 30-45 minut I NIE MA DLA NIEJ ZNACZENIA CZY JEST W WÓZKU NA POWIETRZU CZY W DOMU. JEŚLI JUZ IDZIEMY SPAC TO PO KAPIELI (godzina 18.30) DAJE JEJ CYCUSIA KŁADE DO ŁUZECZKA O godzinie 19 ŚPI TAK DO 1 CZASAMI DO 3 DAJE JEJ WTEDY KASZKE Z MLEKIEM NO I POBUDKE MAM O godzinie 5.30 WTEDY JESLI MA OCHOTE TO PO GODZINNEJ ZABAWIE ZASNIE NA GODZINKE A JESLI NIE MA OCHOTY TO POTRAFI WYTRZYMAC DO 10. :zawstydzona/y: no ale cóz tak juz ma ta moja gwiazda :-)
 

Załączniki

  • DSC01445.JPG
    DSC01445.JPG
    79,9 KB · Wyświetleń: 48
Moj synus wstaje o 7-7.30,pogaworzy troche i zasypia na godzinke,pozniej je i tak kolo 11 znowu zasypia i spi do 3-4pozniej znowu je o 7 kąpanko i o 8 jest usypiany(jak nie ma kolki,bo jak ma to zasypia o 11:dry:)w nocy budzi sie o 3 i potem rano:tak:.Jak gdzies jedziemy to moze spac caly dzien :szok:nawet jesc nie musi:tak:.
 
moj syn ma 14 mc wstaje codzien miedzy 6-7 rano :szok:
w dzien spi tylko raz od godz 11 przewaznie tak do 13-13:30
na noc zasypia po 20 ale budzi sie co noc po kilka razy....niewiem kiedy przespi cala noc od urodzenia jeszcze sie to nie zdarzylo...mam juz dosyc tych pobudek....:wściekła/y:
 
magdamir jak ja cie rozumiem tez mam takiego czorta oj nie wiem kiedy sie wyśpimy za jakies 25 lat chyba :)
 
A u nas wygląda to tak kąpanie ok 20 i zasypia ok 21. Śpi tak do 7:30 - 8 rano. W nocy budzi się żadko tylko jak idzie kolejny ząbek albo coś złego się przyśni wtedy biorę ją do siebie do łóżka i śpimy dalej. Później zasypia ok 12 i prześpi tak ok godzinki a następnie ok. 16 i tym razem znowu godzinkę czasem półtor i tyle.
 
reklama
moja ines ma 2,5 m-ca a ile spi zalezy do dnia, dzis na przyklad podejrzanie dlugo...juz sie martwie. najczesciej jednak..(wlasnie mala placze) .............
juz jestem najczesniej jednak wstaje o 5.30-6 rozglada sie 2-3 h potem spi ok2 potem ok godziny nie spi pozniej spi ok pol h pozniej do 5 h nie na dluzej zasypia o 22 do 1-2 pozniej budzi sie ok 3 i znow 6 i tak w kolo macieju :)
 
Do góry