reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile twały wasze starania o ciążę?

Witam. Mam 21, chcemy zacząć z partnerem starania o dzisiusia. Jestem ciekawa ile trwały u was starania ?

Zaczęliśmy się starać o dzidziusia jak miałam 24 lata. Udało się w pierwszym cyklu starań, po odstawieniu tabletek. Twoje starania mogą trwać krótko i długo, więc innymi się nie sugeruj 😉
 
reklama
Pierwsze dwie kreski zobaczyłam po 6 miesiącach intensywnych starań (ciąża biochemiczna). Teraz jestem w ciąży, w którą zaszłam po 9 miesiącach od cb 🍀.
 
Dwie ciąże, obie w 1 cyklu bez antykoncepcji, tylko i wyłącznie z orientacyjnym wyliczeniem owulacji kalendarzykiem 😂
 
Ale to musiałoby Ci setki kobiet w Twoim wieku o podobnym stanie zdrowia predyspozycjach itd odpowiedzieć (uwzględniając też Twojego partnera..) żebys to w ogóle mogła w jakikolwiek sposób odnieść do siebie🤭😉
 
W 1 miesiącu starań, dobra obserwacja ciała, przygotowywałam sie do tej ciąży schudłam, prowadziłam tak zwana czysta michę w jedzeniu zero alkoholu dłuższy czas, suplementacja kwasu foliowego witaminy d, b12, b6 i ku mojemu zaskoczeniu dwie próby w czasie jednej owulacji poskutkowały 😊
 
Wszystkie 3 ciaze w przeciagu 4 lat. We wszystkie zaszlam w 2 cyklu staran. Obserwuje swoje cialo i dobrze znam swoja fizjologie.
Również obserwuje swoje ciało i dobrze znam swoją fizjologie a ciąży od ponad dwóch lat nie ma. Autorko, nie sugeruj się żadnymi odpowiedziami, bo nic to nie wniesie do Twojego życia.
 
W 1 miesiącu starań, dobra obserwacja ciała, przygotowywałam sie do tej ciąży schudłam, prowadziłam tak zwana czysta michę w jedzeniu zero alkoholu dłuższy czas, suplementacja kwasu foliowego witaminy d, b12, b6 i ku mojemu zaskoczeniu dwie próby w czasie jednej owulacji poskutkowały 😊

No tak bo na niepłodność choruję się z braku znajomości swojego ciała i bycia alkoholikiem 🤦🏼‍♀️
 
reklama
Ja swojego ciała nie obserwowałam wcale. Nie miałam pojęcia, kiedy mam owulację. Miałam wtedy mocno stresujący okres w życiu, szczerze wątpiłam, że zajdę w tym czasie.
Nie wszystko zależy od nas.
 
Do góry