reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

witajcie kochane dobry pomysł jeszcze jak nas braknie to beda meile wysyłać bysmy wrócili
JA co prawda wchodze bez przeszkód ale po co jak was tam nie ma
 
reklama
Oska my przybyłyśmy z forum polki a ze tam nas olewaja założyłyśmy ponownie post tutaj widamy cię wśród nas kochana nika ja jestem
Olcia miło ze po zapachu nas znalazłaś.:-D
 
Cześc Kasiu dziękuję za wiadomość na GG gdzie można was znaleźć.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
 
Miniar ja na razie mam stałego użytkownika ale tylko patrzeć aż sie to skończy.Mi to forum szybciej chodzi niż polki.Chociaż się juz tam przyzwyczaiłam.:-D
 
reklama
Miniar tak tam się wszystko porypało ze nie mogłam nic wiecej dodać.A szczerze zycze twojej córci wszystkiego dobrego.Wielu łask Bożych i spełnienia wszystkich marzeń.Życzę razem z Kubusiem:-D
Adamiko super ze skożystałaś z zaproszenia mam nadzieje ze bedziesz tu czesciej:-)
 
Do góry