reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

reklama
Miniar ja zakładam blaoga ze zdjeciami a tam bedzie można wszystko robić.
Dominiczko witaj:-D
Nika miło ze nadal jesteś:-D
Madzia coli to i ja bym się napiła :cool:
 
Widze ze zycie sie tu rozkrecilo:) Czyzbysmy sie musialy przeniesc na dobre. Troche mi nie w serek bo to forum wolniej chodzi no ale ma jeden plus...mozna sie zalogowac:-D
Wezcie nic o coli nie mowcie bo mam sline do pasa. Dzis kazalam mezowi kupic mi taka mala. No i stoi zamknieta bo jak sobie pomysle ze malutka bedzie miala potem wzdecia to sie powstrzymuje. A moze tak bez gazu...no ale ona ogolnie niezdrowa ech...
Dzis moja malutka przyciagnela raczkami moja reke do swojego policzka tak jakby sie chciala przytulic, malo sie nie poplakalam. A jak powie ze kocha mame to sie chyba lzami zaleje.
Mykam spac bo Dorotka padla wiec trzeba korzystac:) To pa pa.
 
reklama
Do góry