reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

o i ja tu zajrzałam:) ale widze że jak to w weekend mało miałyście czasu dla forum i szybciutko nadrobiłam zaległości i co ja teraz bedę robić przez resztę nocy??????:sorry2:
no cóż zajrze pewnie dopiero w poniedziałek bo moje dzieciaczki będą okupowac kompa całą niedzielę więc trudno mi będzie się dopchać, więc miłej niedzielki życzę i do usłyszenia:-)
 
reklama
Witajcie.Dawno się nie odzywałam.Mam problemy z ciążą.Otwiera mi się szyjka i mam skurcze.Jutro będę miała zakładany pessar.
 
Moja córeczka Małgosia w brzuchu była 42 tygodnie i wcale nie chciała wychodzić. Lekarze wyciągnęli ją na siłę;/ Ważyła 3940kg i mierzyła 60 cm. Dziś ma 15, no prawie już 16 miesięcy i jest najweselszym dzieckiem jakie kiedykolwiek spotkałam. Uśmiecha się na okrągło:) i zarażą wszystkich swoim śmiechem.
 
Filipek był w brzuszku 37 tyg. Urodził się 29 Marca 2013 z małą wadą rozwojową - wytrzewieniem jelit ale na szczęście juz jest po wszystkim ;) Ważył 2.875kg mierzyl 50 cm :) obecnie ma 10 tyg i 3 dni :)

Pozdrawiamy Wszystkie Mamusie ;*:-)
 
reklama
reklama
Do góry