reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

reklama
hihi myślę, że raczej nie:-D może to pogoda tak wpływa na senność:-D

na moje dziecie w szczegolnosci....dzis spala godz. po sniadaniu, 2,5 godz. po obiedzie i teraz znowu spi juz 1,5 godz. po deserku:eek:.....a za to w nocy nie spala od 2 do 4 rano....pewnie, bo po co skoro w kolo tak wesolo:baffled:
 
A dajcie spokoj z tym spaniem ja za moja cos trafic nie moge bo raz na kilka nocy ma tak ze wyje mi kolo 1 wstaje ponosze chwilke i idzie spac i tak sie budzi po kilka razy. Dziwne to bo ogolnie to spi mi ladnie cala noc ale coz zrobic ;-)
 
moj gościu śpi przez dzien od 30minut do godzinki 2-3 razy :happy: raz byl rekord bo spal 1,5 godzinki ale to spal razem ze mna, na mojej rączce:-)
wieczorem po kąpieli ok 20.30 (ostatnio to zasypia znow ok 23, juz raz sie mi udalo go oduczyc...:baffled: ) srednio przed 21 zasypia...potem sie budzi o 22 na cyca troszke i spi do 8 ale z pobudka ok 3-4.... niedawno bylo super bo jak zasnal ok 22 to spal do 7 a raz nawet do 8 bez przerwy.... ale niestety trwalo to jakis tydzien...
a dzisiaj przeszedl sam siebie.... wieczorem zasnal dopiero o 23.10 :baffled: obudzil sie ok 3.30 na cyca i potem pianicz wstal dopiero o 10.30 rano :eek: a jak sie mu poprzestawia i w nocy nie bedzie spal?:confused:
 
moj gościu śpi przez dzien od 30minut do godzinki 2-3 razy :happy: raz byl rekord bo spal 1,5 godzinki ale to spal razem ze mna, na mojej rączce:-)
wieczorem po kąpieli ok 20.30 (ostatnio to zasypia znow ok 23, juz raz sie mi udalo go oduczyc...:baffled: ) srednio przed 21 zasypia...potem sie budzi o 22 na cyca troszke i spi do 8 ale z pobudka ok 3-4.... niedawno bylo super bo jak zasnal ok 22 to spal do 7 a raz nawet do 8 bez przerwy.... ale niestety trwalo to jakis tydzien...
a dzisiaj przeszedl sam siebie.... wieczorem zasnal dopiero o 23.10 :baffled: obudzil sie ok 3.30 na cyca i potem pianicz wstal dopiero o 10.30 rano :eek: a jak sie mu poprzestawia i w nocy nie bedzie spal?:confused:
wlasnie to jest najgorsze w tym naszych szkrabach ze za nic maja nasze meki i starania i staly rytm dnia i nocy bo i tak robia po swojemu mali indywidualisci ;-) :laugh2:
 
dla mnie dzisiejsza noc była porażką- dosownie co godzinę mała budziła się i ... do cyca chciała...
a wieczorem zjadła 180 ml kleiku... ni wierzę,żeby tak szybko zglodniała... o rety a juz było tak dobrze....
 
moja sypia, ale ostatnio cos jest nie tak, budzi sie w nocy...dzis 3 razy...daje jej smoczka i dalej idzie spac...nie wiem, moze pic sie jej chce, ale bez sensu, przed noca dostaje butle pozniej cyc...wiec sie napije:baffled:
 
reklama
u mnie bylo tak,ze jak filipek obudzil sie w nocy a wiedzialam ze wieczorem sie najadl to dawalam mu herbatke, bo jak on potem za duzo zjadl to sie mu w dzien strasznie ulewalo...
a usypiacie je przy cycu??? bo ja czytalam ze dziecko jak sie usypia przy cycu to ono przebudzi sie w nocy zorientuje ze nie ma cyca i w ryk.... jak sie go wezmie i da mu cyca to chwilke possie i dalej spi...:baffled: moj chyba dlatego sie znow zaczal budzic o 3 bo nauczyl sie kilka dni temu zasypiac przy cycu...kurcze w dzien nie moze teraz zasnac bez cyca...:eek:

wczesniej zachowywal sie jak ksiazkowy dzidziuś...tj. zjadł, potem chwilke pobrykał i sam bez niczyjej pomocy zasypiał... no i wtedy mi w nocy spał... tylko to niestety minelo musze go poobserwowac znow...

aha jak chcecie sie fajnych zeczy dowiedziec to poczytajcie książkę Tracy Hogg "Język niemowląt" oczywiscie nie wszystko trzeba sobie brac do serca :-) na necie mozna znalec a jesli ktos chce to mogee podesłac mailem:)
 
Do góry