reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

moja juz przy cycku nie usypia, fak ze w nocy dostaje cyca i zasypia przy nim , ale jak ja przenosze do jej lozeczka to sie budzi i zasypia sama. nie wiem, cos jest nie tak, bo spala normalnie a teraz jakos sie budzi..moze to zabki?
 
reklama
Czyli widzę że nie tylko moja tak sie w nocy budzi, ja też stawaim na ząbki
 
aaaaa:szok: :szok: masakra niekontrolowane zaśnięcie Filipka...zasnal pol godziny temu i śpi.... ciekawe co zas bedzie z zasypianiem wieczorkiem...musze leciec cos poczytac znow w tej książce bo pewnie cos przeoczylam.... ja w ogóle mam skleroze i to dlatego tak sie dzieje....:eek:
 
Sara budzi sie kolo 7:00-8:00, pierwsza drzemke ma miedzy 10:00 a 11:00 (chyba, ze jest na spacerze to sie to zmienia), a druga kolo 15:00 - 16:00 - obie po jakies pol godzinki - 40 min. Klade ja spac po 19:00.
Szymonek identycznie tylko jeszcze około 17.30 ma fazę na pół godzinki, chyba, że go zdążę zgarnąc do kąpieli :-D
 
A moje dziecko mialo dzisiaj w nocy bardzo dobry humor i nie spalo od 1:00 do prawie 5:00 :-)
 
A moje dziecko mialo dzisiaj w nocy bardzo dobry humor i nie spalo od 1:00 do prawie 5:00 :-)
Wiecie co ja to juz sie nawet nie staram trafic za tymi naszymi dzieciaczkami ale tak jak czytam te posty to widze ze prawde powiedziawszy to dzieci sa do siebie podobne :tak: raz spa jak nie i nie wiadomo czemu moze macie racje ze to zeby moze im sie cos zlego przysnilo :happy: no a jak widac niektore to sie w nocy wola bawic ale najwaznijesze ze przejdzie z wiekiem :tak:
 
reklama
a moje dzieciątko grzecze było:) polozylam go do spania ok 20.30 oczywiscie po 21 obudzil sie i brykał, potem wypil cyca i ok 21.40 znow zasnal i obudzil sie o 5.10 rano:-) :-) :-)
no poprostu miodzio:cool2:
 
Do góry