reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

reklama
Dzustta ale masz przesliczną córunie i jakie ma superowe włoski;-):-)


Dziękujemy za komplement.Właśnie...pierwsze co mój mąż zobaczył będąc przy porodzie to czarny łepek z wielką czuprynka.Niewiem przy jakim kolorze włosów zostanie bo jej jaśnieją a tatuś jest blondyn.
OOOO! kRAKóW -piękne miasto.Jeszcze za czasów kiedy nie było niuni jeXdziliśmy z mężem co roku do Zakopanego (kochamy góry) i obowiązkowo w drodze powrotnej odwiedzaliśmy Kraków.

Pozdrawiamy;-)
 
Ha, ha a co do tematu spania to mała śpi dwa razy dziennie. przed południem no i po południu. Wieczorem o 19 jest kąpana i 19.30 juz spi, chociaż ostatnio po ''kolacyjce'' robi jakieś wygibusy i strasznie marudzi tak przez pól godziny........może to przez tą wiosnę?:-D:-D
 
moje dziecko nadal kiepsko sypia w nocy- tzn. standardowo 3-4 pbudki na cycusia...ale dzis stało sie cos dziwnego... poszłam ok 8 z małą na zakupy- po drodze jula usnęła wiec po wejściu do domku wystawiłam ja na balkon i ... spała tam do 11.30:szok::szok:
zdązyłam w międzyczasie obiadek ugotować, posprzątac i okno umyć!!!
 
No Ewcia az zazdroszcze bo u nas standardowo w ciagu calego dnia czyli od 7.00-20-00 zuzu spi maxymalnie godzine dwadziescia minut i naprawde wierzcie mi ani minuty dluzej :no: zazwyczaj przed poludniem jakies 40 minut i reszta tak kolo teraz wlasnie sie domaga wiec ide ja polozyc ...jak dla mnie to stosunkowo za malao :no:
 
reklama
u nas ze spaniem w dzien, nie ma problemow:tak:, Maja robi sobie 2 drzemki po 2 godz. a to dlatego,ze na spacerze malo co spi, wiec jak przyjdziemy cos wszamie i idzie lulu:-)

za to ostatnio w nocy, chyba przez ta pelnii ksiezyca:baffled:, budzi sie z wrzaskiem ok. 23, 2, 4 i musze ja lulac sobie na piersi.....gdzies wspominalam, ze to urocze, no ale nie 3 dzien pod rzad .....:dry:

na szczescie odbijamy sobie rano, dzis. np. wstala ok. 7, pobaraszkowla u nas w lozku do 7.30 dostala butle i spalysmy do 10. 20:-):-)
 
Do góry