reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile w ciagu dni spia Wasze pociechy? ;)

reklama
moja mala spi roznie. czasem spi po 30 min czasem godzinke, ale zawsze ma dluzsza drzemke 0d 1,5 do 3 godz ciagiem
moja mala zasypia o 24, ale musze to zmienic
drzemek ma trzy (jedna dluga)
 
moja ma godzine zabawy, godzine spania jak wstaniemy np.o 7-8 nakarmie ja i dalej spimy do 9-10 potem zabawa, i spi ok 12.,14,16, 18 20 i w nocy budzi sie co 2 godz.:baffled:
 
za Piotrusiem się nie trafi :no: czasem robi sobie drzemki 2 x po 2 godziny a czasem 2 po pół godziny. przeważnie drzemki są ok. 11:00-12:00 a potem po obiadku ok. 16:00-17:00
w zeszłym tygodniu po po rannym cycu szedł w kimono a dziś chciał się bawić o 7:30 rano ;-)
 
moja juleczka ma 3 drzemki w ciągu dnia- max po 30 min... no chyba,ze wyjdziemy na spacerek- wtedy to może nawet z godzinke przespać... ogólnie moje dziecko niewiele sypia:no::no:
 
Sara budzi sie kolo 7:00-8:00, pierwsza drzemke ma miedzy 10:00 a 11:00 (chyba, ze jest na spacerze to sie to zmienia), a druga kolo 15:00 - 16:00 - obie po jakies pol godzinki - 40 min. Klade ja spac po 19:00.
 
E to widze ze ja mam mega spiocha w domu :laugh2: Julka wstaje kolo 8 a juz po 1,5 godziny chce spac kima kolo 2 godzin. Potem sie pobawimy jakis spacer z znowu 2 godziny aktywnosci i chce spac i kima 2,3 godziny. Czasem nawet i 3 drzemki sobie utnie bo nie moze wysiedziec od 17 do 20 pada ze zmeczenia. A kolo 20 ja kladziemy spac juz na noc :tak:
 
E to widze ze ja mam mega spiocha w domu :laugh2: Julka wstaje kolo 8 a juz po 1,5 godziny chce spac kima kolo 2 godzin. Potem sie pobawimy jakis spacer z znowu 2 godziny aktywnosci i chce spac i kima 2,3 godziny. Czasem nawet i 3 drzemki sobie utnie bo nie moze wysiedziec od 17 do 20 pada ze zmeczenia. A kolo 20 ja kladziemy spac juz na noc :tak:
wow!!!!!!!! no no .
moja ewcia wstaje tak koło 9(wcześniej ok 6 je ale na śpiocha i spi dalej) i do 12/12:30 rozrabia,potem drzemka około godziny no chyba ze idziemy na spacerek to pospi na dworzu z 30/40 minut i juz w domu nie śpi. potem koło 14/14:30 je obiadek i tak koło 15:30/16 zasypia na 2 ok.godziny czyli tak do 17/18 śpi.kąpiel jest ok 19:30 i czasem zdarza jej sie zasnąć po kąpieli przy butli na 30/40 minut ale rzadko , zasypia na noc ok.22(jak zasnęła po kąpieli to nawet o 23) i śpi do 6 ,budzi sie na jedzonko. teraz właśnie zasypia:-)

czyli w sumie to w dzień śpi około 3 godzin razem,chyba mało?????????
 
reklama
Do góry