reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wam spią 6 miesięczne dzieciaczki ???

Moj Dominik to istny aniolek jesli chodzi o spanie :)
chociaz kiedy karmilam piersia to w dzien prawie w ogole nie spal, caly czas przy cycku, pojadl przez 3 min i zasnal, a kiedy go odkladalam to sie budzil, wiec znowu do piersi i tak przez caly dzien. Jedynie w nocy ladnie spal od 22 do 6 (tylko o 3 w nocy go karmilam w lozku na lezaco, najczesciej z nim zasypialam a jak sie pare godz pozniej znowu obudzil to przykladalam go do drugiej).
Od niedawna przeszlismy na butelke i odtad nasza doba wyglada codziennie mniej wiecej tak samo: Budzi sie o 8 rano, pozniej znowu zasypia o 11 na niecala godzinke i o 14 lub 16 znowu spi przez godz.
Jesli chodzi o wieczor to zasypia przewaznie zaraz po kapieli, czyli o 21 (wczesniej kapalam go o 19, ale ze zasypial pare godz pozniej i zdazyl sie juz w tym czasie pobrudzic to stwierdzilam ze poczekam z tym godzine do 20). W nocy budzi sie tak samo jak kiedy karmilam piersia.
Wiele osob mnie straszylo, ze zycie jest bardzo ciezkie przy dziecku, nieprzespane noce itd.....
a ja przy moim maluszku tylko jeden jedyny raz nie przespalam nocy. Ostatnio nawet spal (oczywiscie z przerwami na karmienie) 12godzin! 12 godzin 6-miesieczne niemowle! Czy to mozliwe... ?
 
reklama
Mój synek jak wypije mleczko o 19 tak potrafi spać do 6 rano . A pożniej w dzien to roznie za bardzo nie lubi spać w dzien . Drzemki po 15 - 20 min .
 
To tylko pozazdrościć. Moja córeczka pije w dzień butelke a w nocy obowiązkowo musi być cycuś i spanie przy mamusi.
 
Pozazdrościć mój marudzi już przy godzinie 18 przeciągam go do 18:30 kąpiel (uwielbia) mleko z kaszka (bo smoczka znienawidził) potem jeszcze nie śpi i musze mu dać mleko wypije malutko i zaśnie i o 23 i 1 i potem o 4 budzi się na jedzenie kiedy to będzie jak prześpi całą noc
 
Do góry