reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

reklama
Zuzkus Maćko to raczej taki w sam raz, nie za chudy, nie za gruby ;-) Dobrusia tez waży jakoś 11-11,5 kg, a taki z niej był wielkolud ;-)
juz spokój ze szczepieniami? Nam kazali jeszcze przyjść jak mala sokńczy 1,5 roczku:confused:
 
My już mamy wszystko może dlatego że Maciek jest czerwcowy ale urodził się w maju. Był taki odwazny że nawet nie zapakał,aż pielęgniarka była zdziwiona
 
Ja mam zaległe szczepienia i muszę je wreszcie zaliczyć :eek:

a ważyłam moje niunie
Julka - 12.800 i 84cm, a Ania 6300 i 67cm :-)
 
Maja ostatnie szczepienia tez ma juz dawno za soba:-)
Ewa-obie coreczki masz spore,gratulacje:-)
 
reklama
mój to nie wiem ile waży ale jako ciekawostka......Jak Antoś słabo jadło tomoja mama mówiła:Gdybyś zobaczyła jak Justyny(to moja kuzynka) dzieci jedz a to bys zazdrościłą wołają am i jedzą.I co mi dziś mama mówi przez telefon u Justyny tragednia ten 2 lata waży 24 kg a ten roczny 16:szok::szok::szok::szok:OTYŁOŚĆ!!!!!!wolę żeby mój nie jadł.......
 
Do góry