reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

Witajcie dziewcyny dawno tu nie zagladalam. Ale wasze maluchy duze. Moj Krystianek chyba najmniejszy wazy 7400. Ciuszki zakladam 68-74.
 
reklama
własnie wymieniam powoli garderobe na 80 ... :-:)-( dziewczyny a na lato mam ubranka na 86 pokupowane........... i co ja teraz zorbie???? a gdzie tam do lata??? Super nie? Moze juz nie bedzie tak szybko rósł....
 
Głuszku spokojnie, Michaś powinien zwolnic tempo :tak: Dobrusia juz tak nie rośnie, do tego słabiej na wadze przybiera i znów mi sie glizdeczka robi ;-)
 
Cześć dziewczyny :-)
Pewnie mnie nie kojarzycie(kilka razy poudzielałam się na forum, jak jeszcze w ciąży byłam...). Też jestem mamą czerwcowej OLI :-D Czytuje Was sukcesywnie :tak:.
No i jak czytam ile ważą te Wasze pociechy to chyba mam najmniejszą kruszynkę z Was - moja mała waży 6200 :zawstydzona/y: (waga urodzeniowa 3450...).
Pozdrowionka!
 
własnie wymieniam powoli garderobe na 80 ... :-:)-( dziewczyny a na lato mam ubranka na 86 pokupowane........... i co ja teraz zorbie???? a gdzie tam do lata??? Super nie? Moze juz nie bedzie tak szybko rósł....
Gluszku, zacznie sie ruszac to przystopuje. Takie mam doswiadczenie z wszystkimi dziecmi...
 
reklama
Do góry