reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile ważą nasze dzieci

Michal mega waga i wzrost - wazy 13 kg w pieluszce i body i ma około 88 cm . A Marysia nie moze jakos nadrobic po tym rociaku...
 
reklama
Stas był mierzony na początku stycznia i ma 80 cm, a waga niezmiennie od września 10,5 kg.
Głuszku, mój Wojciaszek w wieku naszych młodszych własnie wazył 13 kg. Waga cięzka!:-)
 
to sobie mogą piątke przybic - tylko ze Wojciaszek to niższy był chyba prawda? Bo mi sie kojarzy ze on tez raczej niewysoki. A Marysia 13200 wazyła jak miała 2 lata i 2 miesiace hihi
 
Patrzę na czerwcówki 2008 (może mnie i Alę ktos pamięta:-p) to ja spalam troszkę jeśli chodzi o kolejnego dzidziusia:-D ale wstrzeliłam się w czerwiec 2012:-D z Alą miałam termin na 10 a z Oliwką mam na 11:-D
 
Do góry