reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

moj Witek wazy 9.300g i mierzy 76cm ale nie wiem czy babka cos nie pokrecila bo ciuszki na 86 sa takie na styk i na 92 zaczynam kupowac:confused:
Ale mamy juz wielkie dzieci :szok:
 
reklama
Kaja tez nie najwieksza, ma okolo 70 cm i 8300 g.
Ubranka mamy z przedzialu 68-74.
Najlepiej pasuja jej NEXT 6-9 miesiecy ktore ponosi chyba do roczku :tak:
 
My z ubranek tez wskakujemy w rozmiar 80 albo inaczej 9-12 months,ale tylko body i spodnie bo koszulki i bluzki spokojnie 74...
Aneczko,aż dziwne bo Witek podobnie warzy i mierzy jak Oliwierek...?
 
No tez sie dziwie ale Witul ma podobno strasznie dlugie nogi(niestety nie po mamie) pani doktor ostatnio sie nadziwic nie mogla, koszulkinosimy niektore na 80cm;-)
 
Ja Allanka dalej nie zmierzylam ale ubranka z H&M np, ma na rozmiar 86, a w tym sklepie sa dosyc spore rozmiarowki!
 
Boziu jakie zroznicowane wzrosty i wagi maja nasze dzieci!!!
Corsini mezus chyba dumny, ze Piotrus tak po nim rosnie???? Allanek jakos przystopowal i na pewno jest nizszy od Piotrusia!!!
 
reklama
zróżnicowane,ale najfajniejsze w tym wszystkim jest to ze potem to bardzo szybko może się zmienić:-D Kreciku pewnie ze dumny;-) Darek ma prawie 190cm to pewnie po tatusiu:happy: a Allanek mi wcale na niższego nie wygląda:happy:
 
Do góry