reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

Moze i nie wyglada na nizszego ale jest bo tyle co Piter to na 100% nie ma! A ze Darek wysoki to juz wiem bo kiedys sobie o tym pisalysmy i tak pomyslalam ze to po tatusiu ten wzrost, choc wiem tez ze i ty do niskich nie nalezysz!!!
 
reklama
ufff..na szczęscie mój szkarbik nie schudł a nawet przybrał 300 gram, bo 2 dni temu go zważylam w przychodni i jest 9,5 kilograma:-) ale się cieszę,chyba rzeczywiście sie wyciąga mój synio a nie chudnie;-)
 
No widzisz Kochana niepotrzebnie sie zamartwialas.Ciesze sie ,ze wszystko O.K.:-)
 
Super Olu, to cale szczescie! Maryska wazy 8400 kg, ale nie wiem ile ma na dlugosc, bo caly czas zapominam zmierzyc:( Wydaje mi sie jednak, ze nie jest za wysoka, bo w sumie nie wazy duzo, a jednak jest nabita i na chudzielca nie wyglada;-) .
 
mój ma 11 kg i oczywiście zapomniałam zmierzyć wzrost, wygląda mi jednak na chudzinka. Ale może nie chudy a wysoki jest? ojciec 185 cm to może i synek długi?
 
Dziewczyny - a jak wy same mierzycie centymetrem dzieci? Jest na to jakas specjalna metoda? Bo ja jak ostatnio Julke zmierzylam to wyszlo mi 85cm...cos chyba za duzo, bo ona raczej z tych malych.
 
My chodzimy do przychodni i mierzymy..zawsze w srody ważą i mierzą dzieci tutaj..wczoraj bylismy i Wikunia waży 12kg i ma 78cm wzrostu.:tak:...pani powiedziałą,że wszystko jest bardzo dobrze,ale mi się wydaje że ona jest za gruba..,:-(
Jagusiu ja kiedyś też sama mierzyłam Wiki,kładłam ją na papierze odznaczałam czubek główki ,potem prostowałąm jej nóżki i zaznaczałam piętę...w ten sposób w miarę realnie mi wyszło...no teraz to potrzebny jest wielki papier hehe:laugh2::laugh2:
 
reklama
Moniś nie martw się na zapas-Wikusia się wyciągnie jak zacznie biegać:tak: skoro lekarz nic nie powiedziała to znaczy że jest oki!!!
 
Do góry