reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

reklama
Wczoraj byliśmy u lekarza i mój mały ma 92 cm i 10,2kg jaki on już duży a niedawno taki maleńki babasek był :-D
 
Tasha, rzeczywiscie Adrianek jest bardzo wysoki! Kaja ostatnio miala 74 cm. My bedziemy sie mierzyli w sierpniu jak pojdziemy na szczepionka :)
 
My kilka dni przed roczkiem się wazyliśmy i było 9,6 kg...troszkę mało:-( a mierzy Oliwierek 80cm,tak mniej więcej bo sama go mierzyłam miarką a nie chciał ustać;-)
 
no to moja to pulpet jest w takim razie bo ma.....78cm i waży ok 12,5kg....chyba musze jej jedzenie ograniczyc bo no stop by tylkojadła....wszystko je co popadnie...
 
Wikus spokojnie, dobrze ze Mała ma apetyt! Dawaj jej duzo owockow, moze mało banana teraz sa brzoskwinie ech ile witamin. Najwazniejsze ze jest zdrowa. Jak bedzie duzo biegala to straci na wadze!
 
Dokładnie WIKI, niech tylko Wikunia pójdzie na nózki! mój non stop się wierci,zasuwa na czterech biegiem:szok:,nie usiedzi w jednym miejscu,jedzenie daję mu podstępem;-) przy oglądaniu książeczek bo na to tez nie ma czasu żeby posiedzieć w spokoju kilka minut,dlatego taki suchotnik;-):-D Zobaczysz jaka laseczka wyrośnie,że ho ho!
 
Reamoon no właśnie Wiki potrafi zjeśc całego banana naraz:szok:..i jeszcze się domaga...chyba faktycznie jej ograniczę bo przecież babny to tuczniki..:tak:
Olu moja tez lata jak wicher po mieszkaniu,nie usiedzi w miejscu..mam nadzieję,że jak sama pójdzie to troszkę straci na wadze...z jednej strony powinnam sie cieszyć,że nie ma problemu z jedzeniem bo wszystko i wszedzie je hehe....czasami muszę jeść w ukryciu bo przychodzi i bużke otweira..i jak jej tu nie dac...:tak::-)
 
reklama
No i my dzis po szczepieniu i wizycie kontrolnej. Julinek wazy 8700 i mierzy 78cm. No do kolosow to my sie nie zaliczamy, ale wszystko ok. Dobre ze dzis szczepilam bo u nas epidemia ospy wlasnie sie zaczela.
 
Do góry