reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

reklama
Marysia jest kolejna kandydatka do kolka malych dziewczynek:) - 8950 kg a wzrost niestety nieznany, ale pewnie cos ok. 74 cm.
 
Moj kolosik po wazeniu i mierzeniu, po dwoch szczepieniach i ogolnym przebadaniu okazuje sie byc zdrowy jak byk!!!
Ma 86cm i wazy 12,3 kg
 
Agatko widzę,że Wikunia i Allanek się dobrali także wagowo hehe..moja tez ok 12,5kg tylko troszke mniejsza jest....
 
WITAM KOCHANE .My jestesmy po szczepionku i ważeniu .Oskarek ważył 11,800 czyli nie przybrał wiele a co do długości to juz tak nie rosniemy a raczej chudniemy:-)Przystopował ze wzrostem i utrzymujemy się przy ubrankach na 98 cm.
 
Woilu, jestem w szoku:szok::szok::szok::szok::szok:!!! Ale byk z Twojego synka! Allanek i Wiki co prawda sa ciezsi, no ale wzrost Oskara bije wszystko:) Szok!!!
 
reklama
Olu nie tylko twoj;-) Ja mojego poprostu ostatnio nie wazylam.Dopiero po kontroli sie pochwalimy.
A tak poza tym to te szczepienie sie robi dokladnie po roczku? czy troszke pozniej(tydzien- dwa)?
 
Do góry