reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile waży i ile mierzy nasz szkrab

reklama
chyba tak Olu;-):-D mam nadzieje ,ze uda sie to spotkanie w sierpniu i porownamy nasze chude urwisy na zywo;-)
 
Ola wazy 9,5kilo przy wzroscie 75cm ale chyba cos nas zle zmielrzyli bo ubranka na 86 sa ok a na 80cm za male
 
Iwonko a mi sie wydaje ze dobrze zmierzyli. Kiedys tlumaczyli mi ze ta miara nie do konca odnosi sie do tej ktora mierzyli nasze dzieci zaraz po urodzeniu. Kaja ma podobny wzrost i wage, ale wiecej dowiem sie jutro bo jedziemy po recepty do szczepiania.
 
A my jeszcze na szczepieniu nie byliśmy, zresztą nie wiem kiedy teraz mamy iść. Ale Tymek zachorował na gardełko i jak poszliśmy do pani doktor to go zważono: 1kg i 600g :tak:
 
reklama
Ila,chyba 10 kg,600 g:-D nieźle by było jakby Tymus niecałe 2 kg wazył;-)
A Oliś na domowej miarce ma 82 cm,czyli urósł od ostatniego mierzenia centymetrem 2 cm:szok: chyba jednak źle go wtedy zmierzyłam ale mi się nie dał wiercipiętka jeden;-)
 
Do góry