reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez kara1980, 13 Grudzień 2005.

1. lenka 2910

lenka 2910 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A moja dziewczynka teraz w 18tygodniu waży 290g:-)

2. ilona1987

ilona1987 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aż ja jestem ciekawa ile moje malenstwo waży teraz :-). Tylko denerwuje mnie to że nic się nie rusza może jest za małe żebym czuła te ruchy no ale to już prawie 20Tydzień eh...

3. reklama
  4. izacinol

izacinol Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :no::no:czesc dziewczyny juz sie poglubiłąm w tym wszystkim mam termin na 3 pazdziernika, wponiedzialek 18 maja bylam u lekarza i powiedziala mi polozna ze jestem w 20 tygodniu i 4 dniach a obliczajac na kalkulatorze w internecie wychodzi na jednym ze wiecej jest tygodni a na drogim ze mniej juz sama nie wiem od czego to zalezy.ostatnia miesiaczke mialam 26 grudnia 2008 .jesli ktos mi to wytłumaczy to dziekuje bardzo:no::no::no:

5. syla28

syla28 Mama Aniołka 30.04.08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    wg moich obliczen na kalendarzu 18 maja byłas dokładnie w 20 tygodniu i 3 dniu ciąży! więc chyba połozna dobrze powiedziala??
    i nie radzilabym do konca zwierzac tym kalkulatorom ciążowym i suwaczkom, wystarczy wziaśc kalendarz i liczyc pełne tygodnie od ostatniego dnia miesiączki:-)

nie ma co popadac w paranoje i analizowac bez przerwy tych wymiarów z usg, bo rzadko kiedy pokazuje dokladnie ten dzien ciazy w której jestesmy, czasem nawet pokazuje ze ciąza jest starsza o 3 tyg, czasem ze młodsza o tydzien czy dwa, przeciez to są tylko pomiary a usg to nie wyrocznia i skoro lekarza nic niepokoi to my tez powinnymy byc spokojne:-)

Ostatnia edycja: 29 Maj 2009
  6. Ewa87

Ewa87 Mama Kacperka i Sandry :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Ja mam termin na 30 września , okres ostatni 23 grudnia, mi położna obliczyła od tego dnia , ja byłam u lekarza 26 maja i powiedział ze to mój 22 tydzień. Ja nie licze dokładnie do dnia bo to może sie troche różnić. Moim zdaniem położna miała racje i dobrze ci obliczyła. Pozdrawiam :-)

7. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Aniu naprawdę wielkie dzięki za podanie wagi malucha :) Jestem w 38 tygodniu i mój maluszek waży 3200. Lekarka powiedziała, że mam za duży brzuch i duże dziecko, więc chcąc nie chcąc zaczęłam się martwić. A tu proszę jaka niespodzianka :) waga wręcz książkowa. Pozdrawiam serdecznie!!

8. saleminka8

saleminka8 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    lubie stwierdzenie "wg książki" :wściekła/y: hehe
    proszę o jakąś normę mojego malucha :-D
    końcówka 13tc waga około 60-70g (usg 3D)
    28tc 1509g (usg 3D)
    33tc 2370g (usg zwykłe)
    38tc 4015g (usg zwykłe)

biorąc pod uwagę granicę błędu wynoszącą 10% to i tak urodzi mi się synuś ponad 4kg :-D będzie ciężko :-D

9. Anusia8309

Anusia8309 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    noj pierworodn jak sie urodził w 41tyg i2dniu wazyl 4,070kg i mial 60cm a teraz moja corcia wazyła w 29tygodniu 1256gram chyba to nie duzo:-)

10. reklama
  11. Angel_Devil_Love

Angel_Devil_Love Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    19 tc - waga 320g

12. KalaKRK

KalaKRK KOCHAM MOJE SKARBY:*

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    30tydz = 1700g

Poleć forum