reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ile zupki?

Zabka77

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
zaczynam od 10.09. podawać jarzynkę dla swego bobasa. Kończy 4 miesiace. najpierw oczywicie test po łyżeczce. Ale docelowo to ile zupki powiniem zjeść? cały słoiczek? Piszą że w piątym miesiacu nalezy podawać 5 x 180 ml - 4 x mleko 9w tym raz kaszka) a pozostałe 180 ml - co to zupcia. Bo soczki i jabłuszka skrobane to 50-100 g - tak mam napisane w mąrych pismach. Ile podajecie tej zupki??

reklama

pysia25

Mama Natalii i Mateuszka
Miasto
Wielkopolska
Rozwiązania
0
Jak ja rozszerzałam dietę, to najpierw podałam jabłuszko z gerbera (takie w 80g słoiczku) kilka łyżeczek (chyba 3), potem było coraz więcej, a jak już sporo tych słoiczkowych dan spróbowała, to jak wprowadzałam nowość, to dawałam od razu pół słoiczka (ale tylko to, żeby ewentualnie wiedzieć, czy uczuliło). Teraz natka spróbowała już:

- dania warzywne: dynia z ziemniakiem (hipp), marchewka zjabłkiem (sama marchew jej nie smakuje), 3 w 1 - jabłko / winogrono / marchew (gerber), zupka warzywna z hippa i bobovity

- deserki: banany - hipp, śliwki - hipp, gruszki Whilliamsa - hipp, jabłko - gerber (najpierw mały słoik, a teraz ten 130g), zupka marchewkowa z ryżem (chyba bobovita), jabłka z owocami leśnymi (gerber)

- inne: przysmak na dobranoc - hipp (190g), owoce & zboża - hipp 9190g) - to najbardziej Nacie smakuje.

Dobre jest też danie - dynia z ziemniakiem. Nata zjada nowości od 1 sierpnia. Teraz ja jej podaję cały słoiczek- raz dziennie deser (przed południem) i raz dziennie (popołudniu, ok. 16) danie warzywne lub zupkę.

justynka1

Mamusia Antoniusia
Rozwiązania
0
dawaj ile sama uwazasz,bo to nie mleko,zeby sie instrukcja kierowac.jak zobaczysz,ze smakuje to daj wiecej,ale nie zaduzo bo to poczatek,a jak juz sie wdrozy to tyle ile bedzie chciec jesc,oczywiscie w rozsadnych porcjach,bo ja kiedys przedobrzylam zdeserkiem jablko z marchewka i dostal rozwolnienia.teraz jeden sloiczek jest na 2 lub 3 razy,zalezy ile chce zjesc.powodzenia.p.s najlepiej sama gotuj zupki.

Zabka77

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
:) z chęcią będę gotowac sama zupki. Ale wracam tez już od 17.09. do pracy i to do nowej. Godziny pracy będą od 7:30 do 15:30 i 11-19 raz tak raz tak. Nie wiem wiec czy dam radę gotować, ale moja mama, która zostanie z malcem się zaoferowała. Więc na pewno będą obiadki domowe. A swoją drogą to jestem nieszczęśliwa, ze musze wracać do pracy - chyba już sie z tym pogodziłam, ale jeszcze wczoraj była depresja i łzy.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry