reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ilość snu na dobę u 1,5 rocznego maluszka

Mój Tomaszek w tym wieku spał ok. 11 godzin na dobę. Spanie w dzień przydarzało mu się niezmiernie rzadko, a i to z wielkim hukiem.
I tak zostało mu do tej pory.
 
reklama
U nas wygląda to mniej wiecej tak : od 21 do 7 i potem drzemka od 14 do 16 (choć coraz częściej z drzemek Nadzia rezygnuje)
 
Blania ma 16 miesiecy i spi zazwyczaj od 20 do 8 rano czasem jej sie zdarzy obudzic o 7, ale to jak mam bardzo mokra pieluche lub zrobila kupke i jest okropelnie glodna :tak:
a w dzien spi od 12 do 14-30 lub nawet 15. zalezy od dnia i jak jest zmeczona ale drzemka dzienna musi byc bo do wieczora nie ma sily :no: oczywisci czasem bywaja dni protestu i odmawia sobie drzemki wiec na sile jej nie klade jak mi sie nie uda po 4 razach :-D:-D:-D pozdrawiam
 
Moja córka w dzień śpi ok 2,5 godzin (od 11:30 - 14:00), a noc przesypia cała od 20:00 - 7:00 czyli 11 godzin... Zdarza się oczywiście, że czasem budzi się w nocy i wtedy tego snu jest mniej, ale generalnie jej spanie wygląda tak, jak wyżej napisałam.
 
Czesc dziewczyny!!!! Moja mala ma 14 m. i zawsze spala bardzo malutko,w nocy spi zwykle 9,10,g,no i jakies pare miesiecy zaczela mi spac w dzien od 11do 1 czasami jak jest bardzo zmeczona do klade ja jeszcze kolo 4. Jak jeszcze nie chodzila to spala doslownie dwa razy po godzinie,alelekarz powiedzial ze jezeli sie rozwija normalnie to nie ma sie co martwic kazde dziecko jest inne...Pozdrawiam.
 
Hej!

Moja córcia ma prawie 19 miesięcy i w nocy śpi od około 21 do 7 a w dzień ucina sobie drzemkę od 13 do 14.30 góra do 15. Ta ilość snu jest odpowiednia dla zregenerowania jej sił:-)
 
reklama
Do góry