reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imię dla chłopca NOEL

reklama
Te Brajany i Dżesiki to właśnie z ustawy o ochronie języka polskiego się wywodzą, jak chcemy, żeby dziecko się nazywało Brian lub Jessica, musimy to zapisać zgodnie z ortografią polską. I tak powstają takie koszmarki... Brrr.
 
dziękuje za wam za odpowiedzi i słowa otuchy. Nie byłam pewna czy są już dzieci o tym imieniu zarejestrowane w Polsce, bo kogo ze znajomych nie zapytam to nikt nie słyszał o takim imieniu funkcjonującym w Polsce. Jak chciałam znaleźć znaczenie imienia Noel to też nic nie znalazłam po polsku, w kalendarzu też nie ma. Mam nadzieje, że skoro mówicie, że znacie dzieci o takim imieniu to jednak nie będzie problemu. Rodzinie się to imię nie podoba i może też dlatego się upierają i twierdzą, że to imię u nas nie przejdzie. Dziękuje jeszcze raz.
 
no właśnie mi też się tak wydaje, ale ja tak bardzo się na tym nie znam. Dziewczyny pisały coś o wykazie imion...
 
Do góry