reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopca

reklama
My, jeżeli potwierdzi się prognoza ;), nazwiemy swojego synka Jan - nie mamy w rodzinie nikogo o tym imieniu, nikt z naszych znajomych bliskich nie ma tak na imię. Samo imię jest śliczne i jedyny mankament to popularność ale z drugiej strony popularność z czegoś wynika ;) Stanisław/Staś też jest fajne ale mamy w rodzinie dzieciaczka o tym imieniu. Wojciech ....to imię nie budzi we mnie żadnych emocji, bo nie znam żadnego fajnego Wojciecha.
 
Jan, z tych trzech najladniejsze. Ja jak wybieralam imie dla syna z mezem (ostatecznie jest Adam bo to imie podoba mi sie najbardziej. Podoba mi sie jeszcze Rafal ale moj maz ma tak na imie :D i moj mlodszy braciszek wiadomo kto wybieral imie dla niego :D ) no w kazdym badz razie myslalam jeszcze nad Jakubem (meza propozycja) i nad Szymonem. Filip jest tez fajnym imieniem i mysle ze malo jest Filipkow.
Ja mam Filipka [emoji6] to bardzo bystry chłopiec, ale też żywiołowy i uparty. Jeśli więc chcecie spokojnego synka to nie Filip! [emoji16]
A z imion które podała autorka wybrałabym Wojciecha. Potem Jakuba.
 
Mam dwóch bliskich kuzynów Wojtków i te imię mi się opatrzyło za bardzo [emoji6]
Z tych trzech najbardziekch przemawia do mnie Joachim. Niespotykane i piękne.
 
reklama
Do góry