reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopca

Jumami

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Listopad 2018
Postów
156
Cześć dziewczyny,

Proszę wypowiedzcie się, które z wymienionych imion najbardziej do Was przemawia:

1. Jan
2. Wojciech
3. Joachim

Mamy już synka Jakuba.
Jan i Wojciech więc wpisują się w „klimat”.
Joachim to rzucony przez męża pomysł, co szczerze mnie zdziwiło. 🤪

Mam trochę dylemat. Szczerze mówiąc niewiele imion męskich mi się podoba. Lubię imiona tradycyjne, ale kusi mnie wybór trochę bardziej śmiałego.

Wojciech to z kolei teść, który zapewne byłby przeszczęśliwy z wyboru tego imienia.

I tak się trochę zastanawiam.


Dzięki za odp.

Pozdrawiam 😉
 
reklama
reklama
Jan, z tych trzech najladniejsze. Ja jak wybieralam imie dla syna z mezem (ostatecznie jest Adam bo to imie podoba mi sie najbardziej. Podoba mi sie jeszcze Rafal ale moj maz ma tak na imie :D i moj mlodszy braciszek wiadomo kto wybieral imie dla niego :D ) no w kazdym badz razie myslalam jeszcze nad Jakubem (meza propozycja) i nad Szymonem. Filip jest tez fajnym imieniem i mysle ze malo jest Filipkow.
 
Do góry