reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chłopca

Nic 8dkrywczego nie powiem, ale także uważam, że synek powinien nosić inne imie niż starszy brat..
Nie ma go na ziemi, ale jest w Twoim sercu, istniał i istnieje w Twoich myślach. Młodszy brat nie jest tam samym chłopcem, zasługuje na własne imię..
Nie wiem czemu, ale dla mnie imię Nikidem zawsze idzie w parze z Leonem- może Nikoś i Leoś, takim tropem...
Na pewno znajdziesz imię dla synka, które będzie niepowtarzalne i wyjatkowe!
 
reklama
Uważam jak poprzedniczki. Nikodem byk tylko jeden i niech to imię należy do niego. Możesz dać młodszemu bratu na drugie imię Nikodem.
Ładne imiona i dość popularne to Leon, Aleksander, Franciszek, Stanisław, Filip, Tymon/Tymoteusz, Julian. Coś znajdziesz 🥰 ja urodziłam synka w kwietniu i dałam mu na imię Miłosz ❤️
 
Nic 8dkrywczego nie powiem, ale także uważam, że synek powinien nosić inne imie niż starszy brat..
Nie ma go na ziemi, ale jest w Twoim sercu, istniał i istnieje w Twoich myślach. Młodszy brat nie jest tam samym chłopcem, zasługuje na własne imię..
Nie wiem czemu, ale dla mnie imię Nikidem zawsze idzie w parze z Leonem- może Nikoś i Leoś, takim tropem...
Na pewno znajdziesz imię dla synka, które będzie niepowtarzalne i wyjatkowe!
Według mnie połączenie tych imion brzmi pięknie! ❤️❤️❤️
 
Mnie jeszcze przyszedł do głowy Dominik - ostatnio zdałam sobie sprawę, że to prawie anagram - więc bardzo podobne, ale jednak zupełnie inne imię. Jeśli chcesz jeszcze w jakiś inny sposób "połączyć" braci, może to byłby dobry pomysł i jakiś kompromis...?
 
Do góry