reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imie dla chlopca

reklama
Antoni ❤️ mój syn ma tak na imię 😊 jutro 8 rok życia już leci. Najpierw Antoś, teraz Antek a jak będzie dziadkiem to Antonii. Chociaż ma koleżankę w klasie co mówi Mu Antoni i nie grymasi tym 😁 podobają mu się zdrobnienia jakimi go nazywam, Antolek, Tolek, Antonio Banderas 😁
 
Marcel lub Aleksander - Antoni od dawna jest na top 1 popularności...
Aleksander też wysoko, więc troszkę zależy jak bardzo zależy Ci na popularności imienia... jest szansa że w klasie będzie miał 2-3 Olków lub Antkow...

A imię ma się podobać najbardziej Tobie i to w sumie Twoja decyzja...

Mi w ciąży się śniło zanim poznałam płeć że zaraz po urodzeniu młody wyskoczył 'hej, Michael jestem'... ale stanęło na Igorze (na drugie ma Michał, gdyby były inne okoliczności miałby tak na pierwsze)
 
Tak,wiem jak się mówi na Marię. Ale nie słyszałam aby mówili Maja.
Miałam nauczycielkę Marię, na którą wołali Majka ;)
Mania to ja się spotkalam na Mariannę. Moja babcia jest Marianna i też mówimy Marysia :)

Ja się spotkalam. Znam też starszego Pana, Bruna, na którego mówią Bronek, i zawsze myślałam że jest Bronisławem, dopiero niedawno dowiedziałam się, że jego imię to Bruno. Bruno bardzo mi się podoba 😍 ale balabym się, że właśnie ktoś by wołał Bronek.
Jak dla mnie, gorsza od zdrobnienia "Bronek" jest niewłaściwa odmiana imienia "Bruno" ;) i nie, nie przekonuje mnie, że prawie każdy mówi "Bruna" zamiast "Brunona", bo to takie też interpretacje jezykoznawcow się pojawiają. Jak świat światem, "Bruno" odmienia się jak "Hugo".
 
Miałam nauczycielkę Marię, na którą wołali Majka ;)

Jak dla mnie, gorsza od zdrobnienia "Bronek" jest niewłaściwa odmiana imienia "Bruno" ;) i nie, nie przekonuje mnie, że prawie każdy mówi "Bruna" zamiast "Brunona", bo to takie też interpretacje jezykoznawcow się pojawiają. Jak świat światem, "Bruno" odmienia się jak "Hugo".
Boże, dzięki ci. Myslalam, ze tylko mnie to doprowadza do gorączki 😂 jestem strasznie wrażliwa na odmianę germańskich imion i dostaje piany jak słyszę Otta czy Kuna na przykład 😂
 
Miałam nauczycielkę Marię, na którą wołali Majka ;)

Jak dla mnie, gorsza od zdrobnienia "Bronek" jest niewłaściwa odmiana imienia "Bruno" ;) i nie, nie przekonuje mnie, że prawie każdy mówi "Bruna" zamiast "Brunona", bo to takie też interpretacje jezykoznawcow się pojawiają. Jak świat światem, "Bruno" odmienia się jak "Hugo".
Nieźle, nie wiedziałam o tym. Aż sprawdziłam, i rzeczywiście. Trochę mnie to zniechęciło do BRUNO, bo wyszedł BRUNON. A przecież to inne imię.
 
reklama
Do góry