reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały??

Mój jeden to Ignaś, drugi Antoś. Imiona nadal mi się podobają. Chlopaki tez lubią swoje imiona wiec wszyscy zadowoleni😊i mam gdzie ilu śmiga Ignasiow po świecie. Nie wyobrażam sobie, że mają inne imiona. Rodzina próbowała przeforsowac moje typy zwłaszcza babcie ale niestety nie słuchałam ich. To moje dzieci. One miały swoje 5 minut przy wybierania imion dawno temu😜...masz Ignasia mimo wszystko czy przelamalas się i nadała inne imię😉😊
Co racja to racja, Nam też rodzina chciała obrzydzić i się dziwili co za imię! ....no my z mężem obstajemy przy Ignasiu❤️ ale jeszcze czekamy na niego bo termin na 9.10 , tylko coś mu się nie spieszy hehe ale imię nam się baardzo podoba 🙂 także super że chłopaki lubią swoje imiona, ja przepadam generalnie za takimi klasykami ..ale wiadomo że co kto woli
 
reklama
Co racja to racja, Nam też rodzina chciała obrzydzić i się dziwili co za imię! ....no my z mężem obstajemy przy Ignasiu❤ ale jeszcze czekamy na niego bo termin na 9.10 , tylko coś mu się nie spieszy hehe ale imię nam się baardzo podoba 🙂 także super że chłopaki lubią swoje imiona, ja przepadam generalnie za takimi klasykami ..ale wiadomo że co kto woli
Oooo to rozwiązanie lada dzień i będziesz tulić swojego Ignasia😍W takim razie wszystkiego dobrego i powodzenia na powodówce😘
 
Do góry