reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopców, Szymon czy Franek?które byście wybrały??

kasiek90

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Kwiecień 2020
Postów
21
Na dniach zostanę mamą i nie mogę zdecydować sie na imię🙈. Bardzo podoba mnie się imie Franek i Szymon nie wiem które wybrać. Co myslicie mamuśki? Jakie wy zdecydowalyscie dac imie swoim pociechą??
 
reklama
Franków teraz bardzo dużo. Pamiętam jak 10 lat temu zawsze mówiłam, że mój pierwszy syn będzie Franek i nie ma innej opcji. Teraz jak już mam go w brzuszku to zrezygnowałam z tego imienia bo co idę do parku czy na plac zabaw to wszyscy mali chłopcy to Franki 🤷‍♀️
Chętnie poczytam bo wszystkie podobają mi się trochę, a jak już któreś spodoba się bardziej to po tygodniu mi się nudzi 🙈 Myślę nad Adasiem albo FIlipem.
 
Ja mam Antka i wtedy kiedy byłam w ciąży te imię nie było jeszcze tak popularne, i strasznie mi się podoba i uważam, że pasuje do mojego synka 🥰 Franek i Szymek też super 👍
 
Na dniach zostanę mamą i nie mogę zdecydować sie na imię[emoji85]. Bardzo podoba mnie się imie Franek i Szymon nie wiem które wybrać. Co myslicie mamuśki? Jakie wy zdecydowalyscie dac imie swoim pociechą??
Z tych dwóch chyba bardziej Szymon, ale żadne tak na prawdę do mnie nie przemawia.
Sama mam Grzesia, raczej mało kiedy spotykam teraz dzieci o tym imieniu
 
reklama
Cześć ja mam termin na stycznia i też mam dylemat między Leon a Witek, co myślicie o tych imionach?
Jeśli już to Leoś bo Witus strasznie mi osobiście się nie podoba z reszta ogólnie nie jestem za dawaniem imion tak starych po dziadkach itp ale to tobie ma się najbardziej podobać
 
Do góry