reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla chłopczyka

reklama
Trochę nietypowe imię, nie słyszałam go wcześniej.
U nas będzie Olgierd Serafin i już odbyło się kręcenie nosem rodziny na jedno i drugie imię - o ile jeszcze rozumiem, że Serafin może brzmieć nietypowo to Olgierd? Serio? Przecież to nie jest aż tak znowu rzadkie imię ;)
W każdym razie tez padały argumenty o tym, że dzieciak nie będzie miał życia. Ja w klasie miałam Olimpię i nikt nawet nie wpadł na pomysł, żeby żartować z jej imienia. Szybko się osłuchało.
Także decyzja należy do was :)
Olgierd moim zdaniem super, męskie silne imię
 
W ogóle przepraszam że to napiszę...ale dla mnie argument typu aaa bo ja jestem taka oryginalna i imię też chce dać nietypowe (nie mówię że tak jest w przypadku autorki). Wyzywajmy się artystycznie w pracy,realizując swoje pasje whatever ale oszczędźmy dziecko😁
 
W ogóle przepraszam że to napiszę...ale dla mnie argument typu aaa bo ja jestem taka oryginalna i imię też chce dać nietypowe (nie mówię że tak jest w przypadku autorki). Wyzywajmy się artystycznie w pracy,realizując swoje pasje whatever ale oszczędźmy dziecko😁
Amen siostro!

Znam osobę, która chce dać córce na imię Dakota.

Tak to tylko zostawię.
 
reklama
Do góry